Студентки Поліського національного університету розробили мобільний застосунок AR School, який дозволяє вивчати хімію. На створення додатку пішло півроку. За словами однієї із авторок проєкту, завдяки застосунку можна буде відмовитись від дорогих і небезпечних хімічних реактивів та обладнання на уроках хімії. 

 

“Для того, щоб створити реакцію - потрібно взяти дві-три картинки із зображенням хімічних реактивів та зіставити їх разом. Ці картки унікальні, їх робили наші дизайнери, ви таких не зможете знайти в інтернеті”, - розповіла Марія Вакуленко.

 

Яскравий інтерфейс для програми розробили сестри Ірина та Ольга Миненки.

 

“Декілька місяців ми працювали над тим, щоб вивчити саму програму, вивчити лекції з книжок хімії шостого-сьомого класу, щоб надалі зробити якомога правдоподібні моделі”, - розповіла студентка Ольга Миненко.

 

Застосунок складається із двох частин. Основна - створення хімічних реакцій за допомогою карток. Інша містить графічні та навчальні матеріали уроків, системи тестування, лабораторні та практичні завдання. Консультантами проєкту стали досвідчені вчителі-хіміки.

 

“Велике значення проєкту має практичне спрямування. У наших подальших планах передати його до однієї зі шкіл Житомира, щоб отримати відгуки від учнів і  викладачів та продовжувати роботу над цим проєктом”, - сказала керівник лабораторії Noosphere Катерина МолодецькаЦогоріч свій проєкт дівчата представлять на всеукраїнському конкурсі IT-Eureka.

 

“Представники нашої лабораторії вже вдруге беруть участь в цьому конкурсі і вдруге потрапляють до півфіналу. Конкурс покликаний на підтримку стартапів серед молодих команд і надає можливість отримати фінансування для продовження роботи над власним проєктом”, - додала  Катерина Молодецька.

Корисні посилання