В спортивному комплексі Поліського національного університету 4 жовтня проходили змагання з гирьового спорту в залік Спартакіади серед першокурсників 2021-2022 н.р.

На спортивне свято університету завітав директор компанії УАМФ Дмитро Мічурін, який долучився до видавництва посібника «Вправи з гирями у фізичному вихованні для здобувачів вищої освіти».

Дмитро виступив перед студентами та зауважив, що розвиток спорту серед молоді – це одне з найважливіших та ключових завдань, яке ми повинні виконувати і залучати як можна більше молоді до здорового способу життя.

Кафедра фізичного виховання презентували перший екземпляр посібника Дмитру і виразила велику вдячність за співпрацю.

Змагання з гирьового спорту проходили дуже емоційно і цікаво зі спортивною інтригою.

В запеклій боротьбі місця розподілились таким чином:

І місце  - агрономічний факультет

ІІ місце – технологічний факультет

ІІІ місце – факультет інженерії та енергетики

ІV місце – факультет лісового господарства та екології.

За сприяння студентського профкому Поліського університету переможцям змагань були вручені призи.