Представники Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ 11 травня для студентів I курсу  провели ZOOM-конференцію на тему «Кібербезпека».

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Шановні науковці! Нагадуємо, що Поліський національний університет до кінця 2021 року за рахунок бюджетних коштів має доступ до ресурсів мультидисциплінарної повнотекстової платформи ScienceDirect – однієї з провідних міжнародних баз даних наукової літератури.

Шановні науковці! Завершується термін національної передплати на міжнародні бази даних Scopus та Web of Science. Доступ до ресурсів здійснюється з будь-якого ПК університету та бібліотеки, підключеного до мережі Інтернет, до 31 травня 2021 р.

Шановні студенти, зокрема здобувачі вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»!

Шановні викладачі! Пропонуємо переглянути серію перекладених українською мовою модулів з питань доброчесності та етики.

В рамках пілотного проєкту Поліського національного університету з європейськими партнерами (компанії C-Farming, Amazone та Saatbau) 29.04.2021 було висіяно насіння сої на дослідному полі університету з використанням технології Direct Seeding. Для моніторингу проєкту використовуватимуться супутникові технології.

На Верховинщині у селищі Дземброня на бурхливій річці Чорний Черемош Івано-Франківської області 14–19 квітня 2021 року проходив чемпіонат України зі спортивного водного туризму «Черемош 2021».

PIКК

гиф економика конкурс