85 тисяч гривень  зібраних за реєстрацію  на напівмарафон, 64 тисячі гривень призового фонду, 2 тони води, 100 кг  фруктів, 2,5 тисяч кепок від сонця, 700 йогуртів і 1000 пачок морозива, а також 350 порцій пасти  використано для проведення Другого Космічного напівмарафону у Житомирі 10 вересня.

 

Волонтерами під час проведення заходу стало 148 житомирян різного віку та роду занять.

18 вересня  у Житомирській міській раді  вручили подяки волонтерам та спонсорам Космічного напівмарафону.

«Ми дякуємо кожному з вас за вашу допомогу  в організації напівмарафону. Успішне проведення цього заходу – результат нашої спільної роботи. Дякую Вам!» , - зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.

«Підтримка кожного з вас дійсно є неоціненною. Дякую Вам і запрошую взяти участь в Третьому напівмарафоні», можливо вже в якості бігунів», - додала Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту міської ради.

За активну участь в організації та проведенні спортивних заходів до Дня міста, а також Космічного напівмарафону відзначили і Житомирський національний агроекологічний університет.

Нагадаємо, що у спортивному святі на майдані Соборному взяли участь кращі спортсмени     та викладачі кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ.

Спортивний клуб  Житомирського агроуніверситету та кафедра фізичного виховання представили власну локацію з презентацією спортивних здобутків  нинішніх студентів та випускників навчального закладу.

До організації та проведення Другого Космічного напівмарафону були залучені волонтери з числа студентів  Житомирського національного агроекологічного університету. Крім цього, співробітники кафедри  фізичного виховання ЖНАЕУ мали можливість поспілкуватися із першим космонавтом незалежної України   - Леонідом Каденюком.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання