З 8 по 10 вересня у Житомирі на різних локаціях проходили урочисті заходи з нагоди Дня міста та Дня фізичної культури і спорту.

У спортивному святі взяли участь кращі спортсмени Житомирського національного агроекологічного університету та викладачі кафедри фізичного виховання.

Спортивний клуб  ЖНАЕУ та кафедра фізичного виховання представили власну локацію з презентацією спортивних здобутків нинішніх студентів та випускників навчального закладу.

До організації та проведення концертів у рамках Дня міста, а також Другого Космічного напівмарафону були залучені волонтери з числа студентів  Житомирського національного агроекологічного університету.

Крім цього, співробітники кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ мали можливість поспілкуватися із першим космонавтом незалежної України – Леонідом Каденюком.

21557600 126406338094106 403015526158956002 n 1

web прийом до аспірантури