З метою захисту прав фізичних та юридичних осіб від дій Російської Федерації як держави-агресора, а також для запобігання таким порушенням в майбутньому, 26 серпня 2015 року Урядовим уповноваженим відповідно до статті 33 «Міждержавні справи» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод було подано до Європейського суду чергову міждержавну заяву «Україна проти Російської Федерації».

26-27 вересня 2015 року, в Житомирі, відбувся чемпіонат області з боксу.

В цих змаганнях взяв участь студент першого курсу агрономічного факультету ЖНАЕУ кандидат у майстри спорту Руслан Пашаєв.

У ваговій категорії до 52 кг, Руслан зайняв перше місце, і тепер готується до чемпіонату України, який відбудеться з 5 по 9 жовтня у Запоріжжі.

 

Кафедра фізичного виховання

За ініціативою кафедри менеджменту ЗЕД на факультеті економіки та менеджменту було прочитано курс лекцій з дисципліни “Управління якості” для студентів ОКР “Магістр” і “Спеціаліст” спец. Менеджмент ЗЕД та Економіка підприємств провідним фахівцем з питань управління якості ТДВ “Житомирські ласощі” (ЖЛ) – заступником керівника служби якості з контролю готової продукції та сертифікації Омельчук Тетяною Олександрівною. Теми лекцій були присвячені формуванню системи якості продукції відповідно до світових та європейських стандартів, питанням безпечності та сертифікації готової харчової продукції.

         Крок до співпраці Україна - ЄС у дослідницько-інноваційній сфері

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР

 "Підвищення рівня участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій "Горизонт 2020" 

У суботу, 26 вересня, в Житомирі на території Житомирського національного агроекологічного університету, відбувся фестиваль «Свято українського коня», організатором якого виступив Житомирський обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся».

Фестиваль українського коня спрямований на підтримку діяльності організації та реабілітації хворих дітей, поширенню національно – патріотичного виховання населення області та міста, популяризації здорового способу життя та змістовного проведення дозвілля.

З 26 вересня 2007 року розпочалася велика міжнародна інформаційно-просвітницька кампанія, націлена на зниження рівня незапланованих вагітностей.

ЗАПРОШУЄМО завітати до читального залу №1 Наукової бібліотеки ЖНАЕУ (поряд з актовим залом) на перегляд інформаційних вітрини краєзнавчого музею м.Житомира «Природа Житомирської області».

Національний музей народної архітектури та побуту у Пирогові (м. Київ)
19-20 вересня 2015 року

«Дебют першокурсника» – захід ЖНАЕУ, з якого починається студентське життя. Ця найяскравіше і значиме свято в житті студентів-першокурсників нашого університету. Першокурсник, як повноправний студент, готується до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де він може і себе показати, і на інших подивитися.

Дебют першокурсника – це фестиваль талантів новоприбулих студентів в наш університет. Свої здібності студенти показують в різних напрямках: вокальний; хореографічний; КВК; інструментальний; оригінальний; відеоролик тощо.

14 серпня набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про оприлюднення дисертацій та відгуків офіційних опонентів» від 14 липня 2015 р. № 758.

Згідно з наказом «на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу (наукової установи), спеціалізована вчена рада якого прийняла дисертацію (опубліковану монографію) до захисту, у розділі, в якому міститься інформація про роботу ради, розміщуються в режимі читання:

2 жовтня 2015 р. о 10:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.01 відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук (спеціальність 03.00.16 – екологія). Науковий керівник – доктор біологічних наук Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, головний науковий співробітник науково-дослідного центру цивільного захисту Перепелятніков Георгій Петрович. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України«Про оприлюднення дисертацій та відгуків офіційних опонентів» від 14 липня 2015 р. № 758 повні тексти цих досліджень розміщені в інституційному репозитарії ЖНАЕУ.

Під такою назвою 16-18 вересня 2015 р. у Києві відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція, організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агенцією AgriEvent спільно з Лейбніц Інститутом аграрного розвитку країн з перехідною економікою (IAMO). Головною метою заходу стало обговорення основних аспектів та проблем управління аграрним бізнесом. У роботі конференції взяли участь понад 300 представників провідних аграрних компаній з України, країн СНД та Європи, міжнародних організацій та наукових установ, від університету - д.е.н., проф. зав. кафедрою менеджменту ЗЕД Тетяна Зінчук та докторант Олександр Ковальчук. 

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету вибороли п'ять медалей на Кубку України з боротьби самбо серед чоловіків, жінок та бойового розділу самбо, який цими вихідними, 12-13 вересня, відбувся в місті Мукачево.

Золото у ваговій категорії +100 кг здобув Олександр Шевчик (спортивне сабо). Олександр Карпов у ваговій 84 кг виграв золото у бойовому розділі і бронзу у спортивному. У дівчат срібло дісталося Наталії Боровик (+80 кг), а бронза - Катерині Нечипорук (до 80кг).

Спортсменів підготували тренери Володимир Шпит та Дмитро Дзендзелюк. 

Загалом у змагання взяли участь близько двохсот учасників з усіх областей України

Джерело: http://sportzt.com

  23 вересня 2015 року 14:00 

актова зала

       ЗАСІДАННЯ  ВЧЕНОЇ  РАДИ

       ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Конкурсні питання.
 2. Затвердження Плану роботи Вченої ради ЖНАЕУ на 2015-2016 н. р.
  • Доповідає Скидан О. В. – в. о. ректора університету.
 3. Затвердження планів роботи вчених рад факультетів університету на 2015-2016 н. р.
  • Доповідають декани факультетів.
 4. Результати дистанційного тестування аграрних вузів ДУ «НМЦ «Агроосвіта».
  • Доповідає Слюсаренко І. П. – керівник навчально-методичного відділу.
 5. Різне.

На території Ботанічного саду Житомирського національного агроекологічного університету впродовж багатьох років проводяться наукові дослідження з питань розробки технологій вирощування винограду. Під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук, доцента Алексєєвич Тетяни Миколаївни вирощуються більше 20 різноманітних сортів винограду, акліматизованих у місцевих умовах. За якістю та смаковими властивостями виноград, вирощений у Ботанічному саду, не поступається багатьом сортам винограду з півдня України, Молдови та інших територій його традиційного вирощування.

Багато міст пристосували свій день народження до літнього сезону, а наш Житомир – один з небагатьох, хто святкує його восени.

Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства».

За замовленням Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина проект підтримує талановиту молодь з країн Східного партнерства та сприяє міжнародному взаєморозумінню на цивільно-суспільному рівні.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 8 вересня відбулася конференція студентів, на якій, зокрема, студенти вишу визначилися з кандидатом на посаду ректора від студентства. Більше 150-ти делегатів конференції висловили свою довіру і висунули на цю посаду доктора економічних наук Олега Скидана. Про це повідомляє прес-служба ЖНАЕУ.

Фонд Віктора Пінчука та Фундація Coca-Cola оголошують конкурс на участь у екологічному форумі «Climate Change Camp III»

Місія нашої програми «Завтра.UA» полягає в створенні та розширенні можливостей для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього.

Для нас важливо, що наш партнер «The Coca-Cola Foundation», реалізуючи разом з нами щорічні екологічні форуми "Climate Change Camp" розділяє з наші цінності та місію – створення та розширення можливостей для молодих та відповідальних лідерів.

Доцент Житомирського національного агроекологічного університету відібраний для навчання і стажування в Республіці Польща

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ОГОЛОШУЄ

Прийом до аспірантури та докторантури на 2015 рік

9 вересня 2015 року 14:00

актова зала 

       ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

       ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Затвердження проектів Положень щодо організації проведення виборів ректора університету. Доповідає Дема Д. І. – голова організаційного комітету.
 2. Затвердження Положення про дистанційне навчання в ЖНАЕУ. Доповідає Цаль-Цалко Ю. С. – перший проректор, проректор з навчальної роботи.
 3. Різне.

У цьому році працівники ботанічного саду університету виростили близько 40 сортів помідорів, із них ряд рідкісних. Зараз проводиться підготовка зібраного урожаю для отримання власного насіння помідор.

 Форум  «Наука. Освіта. Економіка.

Інтеграція для сталого розвитку»

 

15- 16 жовтня, м. Київ

Платформа для діалогу молодих вчених, бізнесменів, політиків, громадськості

України та Європи для стимулювання сталого розвитку України

в рамках євроінтеграційних процесів

Всеукраїнський ярмарoк аграрних вакансій

"Invest in People"

 6 листопада 2015

 м. Київ 

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія. Але для студентів-першокурсників цей день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

Корисні посилання