АКЦІЯ «Ми – за раціональне використання енергії і ресурсів» 

Житомирський національний агроекологічний університет розпочинає акцію, спрямовану на підвищення громадської свідомості щодо раціонального використання енергії і ресурсів.

Акція проходитиме у вигляді конкурсу зі збору макулатури, кошти від реалізації якої будуть витрачені на придбання енергозберігаючих ламп для університету.

Студентська група, кафедра чи інший структурний підрозділ університету, які назбирають найбільше макулатури, будуть нагороджені екскурсійною поїздкою до будь-якого з міст або визначних місць України! 

До участі в акції запрошуються усі студенти та співробітники університету! 
Місце проведення акції: хол 4 корпусу університету.

Строк проведення акції: з 30 березня до 3 квітня 2015 р.

Час проведення акції: щоденно з 8:00 до 18:00 год.

Генеральна асамблея ООН видала постанову: 20 березня стане Міжнародним днем щастя. Чому цим днем обрано саме 20 березня не повідомляється. Рішення було одноголосно прийнято представниками всіх 193 держав-членів ООН за пропозицією королівства Бутан.

Міжнародний день щастя був заснований для просування ідеї, згідно з якою щастя має бути завданням державної політики, а не тільки особистою метою кожного людини.

Долучись до наукової спільноти світу

Розмісти свій власний науковий доробок у репозитарії університету.
Не знаєш як?
Запишись у бібліотекаря на консультацію (097)586-56-20 або надішли запит на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Пройди навчання, створи науковий профіль у Google Академії, отримай ORCID ID та дізнайся свій індекс Гірша.

Разом ми сила!

Графік занять для депозиторів (*.pdf)

Розпочато черговий набір до Муніципальної молодіжної освітньої програми «Школа Місцевого Самоврядування» (23 сесія).

Це ексклюзивна муніципальна освітня програма, яка реалізовується Об'єднанням громадян «Рідне місто» та Молодіжним об'єднанням «XXI Платформа» за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Діяльність «Школи» спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формування дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе. На сьогодні «Школа» налічує більше 1800 випускників.

Шановні жінки!

Бажаємо весняного яскравого настрою,

джерельно-ніжних почуттів,

квітучої краси й душевної гармонії!

Нехай любов, розуміння та щастя

стануть вашими вірними супутниками,

а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!


5 березня об 11:00 у актовій залі
відбудеться концерт з нагоди свята. Запрошуємо!

З найкращими побажаннями
чоловічий колектив ЖНАЕУ

   Ось і настав час, коли одвічне питання «Чий науковий рейтинг вище?» може бути вирішене за кілька хвилин. Зареєструйтеся в Google Академії, відзначте у своєму аккаунті написані Вами і опубліковані наукові статті – і отримайте свій власний індекс Хірша! І все це абсолютно безкоштовно! Хочете зрозуміти свій науковий рейтинг? Розміщуйте свої статті в Інституційному репозитарії (ІР) університету, і через кілька годин Ваші матеріали будуть проіндексовані світовим інтернет-гігантом Google. Використовуйте вбудовану систему цитування для підняття рейтингу. Інновації в наукометриці – Ваш свідомий вибір!

Корисні посилання