У стінах Житомирського національного агроекологічного університету відбулася виїзна художня виставка з фондів Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука.

25 листопада кафедрою суспільних наук проведено круглий стіл «Спадщина Андрея Шептицького: уроки минулого для сучасної України», присвячений відзначенню 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького. 

На базі Житомирської філії ДУ "Держгрунтоохорона" 24 листопада 2015 року проведено практичне виїзне навчання студентів 5 курсу агрономічного та 3 курсу екологічного факультетів. Навчання проводилось по дисципліні "Інформаційно-консультативне забезпечення агропромислового комплексу". Тема заняття: "Ефективність використання добрив та виготовлення проектно-технологічної документації для ведення аграрного сектора економіки в ринкових умовах господарювання".

24 листопада на базі Головного територіального управління юстиції в Житомирській області та за сприяння Координаційної ради молодих юристів було проведено Правовий турнір серед вищих навчальних закладів м. Житомира, що здійснюють підготовку юристів. Правовий турнір проходив в рамках тижня права.

19 листопада 2015 року у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток АПК: проблеми та їх вирішення», присвячена пам’яті декана агрономічного факультету М. Ф. Рибака. У конференції взяли участь понад 200 учасників, серед яких були представники із 4 країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

17 листопада, до Дня студента, у холі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся захід під гаслом «Пам’ятай! Наразі саме ти будуєш здорове, міцне, надійне майбутнє для нашої країни», адже, насамперед, студентство є потенційним творцем цього майбутнього.

18 листопада в Науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету відбулася міжнародна науково-практична конференція «Бібліотека – пріоритетний ресурс освіти: нові можливості бібліотек ВНЗ у сучасному інформаційному просторі», до роботи якої долучилися керівники бібліотек вищих навчальних закладів, фахівці провідних бібліотечних установ, викладачі та студенти.

26 листопада 2015 року о 14:00

актова зала

розширене засідання

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

за участі завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Конкурсні питання.
  2. Про виконання Програми розвитку ЖНАЕУ до 2015 р. та підготовка Програми розвитку ЖНАЕУ до 2020 р. Доповідає Скидан О. В. ректор університету.
  3. Затвердження Правил прийому на навчання до ЖНАЕУ у 2016 р. Доповідає Цаль-Цалко Ю. С. перший проректор, проректор з навчальної роботи.
  4. Затвердження Положення про Вчену раду ЖНАЕУ. Доповідає Кравчук І. І. завідувач кафедри менеджменту організацій.
  5. Затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників ЖНАЕУ. Доповідає Юраш В. М.начальник відділу кадрів.
  6. Затвердження Положення про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЖНАЕУ. Доповідає Андрійчук В. Ф. директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва.
  7. Різне.

18 листопада 2015 року відбулася VІІІ міжфакультетська науково-пізнавальна конференція викладачів та студентів кафедри хімії екологічного факультету ЖНАЕУ на тему: «Хімічні аспекти екології».

16 листопада 2015 р. у Варшавській академії фінансів і бізнесу відбулася міжнародна наукова конференція "Стан і розвиток двосторонньої економічної співпраці між Польщею та Україною". Ініціатором проведення конференції була Польсько-українська торгівельна палата, зокрема її президент, колишній міністр економіки Польщі Яцек Пєхота. Від ЖНАЕУ в конференції взяли участь д.е.н., професор, зав. кафедри менеджменту ЗЕД Зінчук Т.О., д.е.н., професор, зав. кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Мороз Ю.Ю., провідний фахівець з міжнародних зв’язків Поплавський П.Г., докторант Ковальчук О.Д.

Студенти-гуртківці лабораторії кінології та фелінології мали змогу поліпшити свої фахові знання на семінарі, який пройшов в м. Києві на базі спілки самаритян кінологів України (ССКУ) з 15 по 18 листопада 2015 року. Проводив семінар віце-президент Міжнародної організації (ASB) рятувальних собак Детнер Кюн (Німеччина) для пошуково-рятувальних робіт. ASB – всесвітня асоціація, яка готує собак для пошуково-рятувальних робіт. Студенти приймали активну участь у тренінгах, чим підвищили свої навички в роботі з собаками.

17 листопада 2015 року Житомирський національний агроекологічний університет спільно з Українською асоціацією молодих фермерів провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Аграрна наука, освіта, виробництво: європейський досвід для України». Для участі у конференції подано більше 300 тез учасників з 7 країн світу.

18 листопада 2015 р. о 10:00 в Науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету (м. Житомир, Старий бульвар, 7) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотека – пріоритетний ресурс освіти: нові можливості бібліотек ВНЗ у сучасному інформаційному просторі».

 

Програма міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотека – пріоритетний ресурс освіти: нові можливості бібліотек ВНЗ у сучасному інформаційному просторі»

 

Запрошуємо до участі усіх бажаючих!

10 листопада 2015 р. у Лісотехнічному університеті (м. Софія, Болгарія) було підписано угоду про співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Лісотехнічним університетом.

11 листопада студенти відвідали філії: імені Мічуріна та Калинівська, що розташовані  в Вінницькій області, Хмільницькому, Калинівськіму районах.  Де було проведено ознайомче заняття, яке включало бесіду з фахівцями: головним лікарем  ПрАТ  ‘‘Зернопродукт  МХП’’ Тимбай Р.М. метою якого було ознайомити студентів з роботою спеціаліста ветеринарної медицини в умовах господарства. Також під час бесіди були присутні: головний зоотехнік Казімов Р.Г., зоотехнік Харкавлюк В.Є., лікар ветеринарної медицини Загородній М.М., лікар УЗД Педик О.М., ветеринарний  фельдшер Завязун О.М..

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Кафедрою аналізу і статистики розроблено програму профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл м. Житомира та Житомирської області. Програмою передбачено проведення двох тематичних зустрічей на тему: «Житомирський національний агроекологічний університет – історія, сьогодення, майбутнє» та «Умови вступу до ЖНАЕУ».

Програма проведення профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл м. Житомир та Житомирської області

4 листопада відбулась презентація роботи благодійної організації «чотири лапи» на факультеті ветеринарної медицини, які в черговий раз розпочали свою роботу в м. Житомирі

З початку року на станціях, розташованих в межах Південно-Західної залізниці, яка забезпечує перевезення пасажирів і вантажів по території 6 областей України, рухомим складом травмовано 111 громадян, з них 85 смертельно.

Громадяни забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

Швейцарський уряд надає стипендії іноземним дослідникам для проведення досліджень та навчання в різних галузях науки і мистецтва 

Деталі за посиланням: http://www.sbfi.admin.ch

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, який було запроваджено указом Президента України у 1997 році. У зв’язку з цією подією працівниками наукової бібліотеки університету проведено виховну годину «Українська мова: крізь терни тисячоліть». У заході взяли участь викладачі української мови Білошицька Зоя Адамівна та Плечко Антоніна Андріївна. На виховній годині були присутні студенти 1-го курсу факультету лісового господарства.

29 жовтня у Науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету пройшли курси підвищення кваліфікації методистів бібліотек міста. До уваги присутніх було запропоновано ряд тем – новинок у бібліотечному просторі.

Своїми враженнями від поїздки за кордон та участі у міжнародному семінарі «Нові концепції – нові бібліотеки. Практичні приклади з чотирьох європейських країн», що проходив 27 жовтня у Варшаві (Польща), поділилася директор бібліотеки Марина Ігнатюк:

29 – 30 жовтня 2015 року на факультеті ветеринарної медицини на базі кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Заразні хвороби тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики”, що була присвячена 25 річниці створення кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології ЖНАЕУ.

Слово «армрестлінг» останнім часом чуємо дедалі частіше. Це вид спорту, який з’явився в Україні порівняно недавно. «Тренування з армрестлінгу значно відрізняється від тренувань з усіх інших видів спорту, а наполегливе тренування веде до вершин успіху», – розповідає студент факультету обліку та фінансів групи О-15-1стн ЖНАЕУ Дмитро Луцишин.

Житомирським агроуніверситетом уже третій тиждень керує новий ректор. За результатами виборів, що відбулися у виші, ним став 38-річний доктор економічних наук Олег Скидан. Серед ректорів українських ВНЗ державної форми власності він є наймолодшим. Але при цьому чітко знає, як розвиватиме альма-матер і боротиметься там із корупцією.

В ексклюзивному інтерв’ю для «ЖИТОМИР.today» Олег Скидан також розповів про брудні технології під час виборів ректора, спілкування зі студентами у соцмережах і своє чиновницьке минуле.

Корисні посилання