На факультеті лісового господарства та екології з 6 по 8 жовтня студенти, викладачі та співробітники Поліського національного університету відзначали 20-річчя від дня заснування факультету. 

Студентка Поліського національного університету Ірина Лябах отримала диплом І ступеня за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дітей та учнівської молоді  «За нашу свободу».  

Традиційно, уже протягом багатьох років, у вересні – жовтні, в Поліському національному університеті відбуваються змагання серед студентів перших курсів.

Викладачам Поліського національного університету присвоїли вчене звання доцента. Відповідне рішення вченої ради університету в Міністерстві освіти і науки України затвердили 27 вересня. 

У Поліському національному університеті 8 жовтня студенти спеціальності «Право» відзначили День юриста. Хлопців та дівчат,  які мають значні спортивні здобутки та брали активну участь у студентському житті, нагородили подяками. Студенти створили незабутнє святкове шоу, продемонструвавши свої творчі здібності та талант. 

Спеціально з нагоди 100-х роковин масового штучного голоду 1921–1923 рр. та 75-х роковин масового штучного голоду 1946–1947 рр. відбулась інформаційно-наповнена зустріч з Національним музеєм Голодомору-геноциду та Міжнародною асоціацією дослідників Голодомору.

 

Студентки Поліського національного університету розробили мобільний застосунок AR School, який дозволяє вивчати хімію. На створення додатку пішло півроку. 

  

Поліський національний університет 6 жовтня підписав Меморандум про співпрацю з Територіальним управлінням Служби судової охорони.  

 

Шановні науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

 Викладачці Поліського національного університету Ірині Кравчук присвоєно вчене звання професора. Відповідне рішення вченої ради університету в Міністерстві освіти і науки України затвердили 27 вересня. Згідно із наказом МОН України № 1017, Кравчук Ірині Ігорівні присвоєно звання професора кафедри менеджменту організацій і адміністрування.

В спортивному комплексі Поліського національного університету 4 жовтня проходили змагання з гирьового спорту в залік Спартакіади серед першокурсників 2021-2022 н.р.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання