За інформацією Посольства України в Литовськiй Республіці Міністерством освіти, науки та спорту Литовської Республіки спільно з Фондом підтримки освітніх обмінів Литви оголошено конкурс на подання заявок на одержання іноземцями державних грантів на денну форму навчання магістратурі у 3ВО Литви на 2021/2022 навчальний рік.

Наукове стажування для викладачів у Кракові (Сільськогосподарський університеті ім. Гуго Коллонтая).

Сільськогосподарський університеті ім. Гуго Коллонтая  (UR) у м. Краків, Польща у співпраці із польсько-українською фундацією  “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошують до наукового стажування «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України».

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Латвійської Республіки в сфері освіти, науки, молоді та спорту від 29 вересня 2017 року Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.

Global UGRAD – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) з компонентом STEM та підприємництво (UUAESE) тільки для українських студентів, спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Програма на два семестри для активних студентів. З нею Ви зможете навчатися у польському ВУЗі, а також пройти стажування в різних установах.

Країна: Швеція, Уппсала

Університет: Uppsala University

Стипендія: Uppsala University scholarships

Для кого: для тих, хто вступає на бакалаврат або магістратуру на 2021–2022 рр.

Дедлайн: 1 лютого

Фінансування: покриття всіх витрат

В рамках кампанії уряду ФРН «Study in Germany – Land of Ideas» для молоді, яка бажає навчатися в ФРН, діє інтернет-ресурс https://www.study-in-germany.de/en/

Конкурс проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

В Україні стартувала реєстрація на глобальну інноваційну програму для молоді UPSHIFT Online. Мета програми – надати підліткам і молоді можливість розвивати професійні навички та заснувати власне соціальне підприємництво.

3 червня 2020 року в Україні оголошено про початок освітньо-грантової програми для жінок-фермерок, які проживають у сільській місцевості, під назвою «TalentA». Програма заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience та при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».

Програма стажування від німецького бізнесу для України пропонує студентам та молодим випускникам з України можливість пройти стажування терміном три-п'ять місяців у провідних німецьких компаніях. Стажери отримують уявлення про корпоративну культуру в Німеччині та знайомляться із сучасним менеджментом та організацією праці.

З метою підвищення впізнаваності ЖНАЕУ серед європейських вишів та розширення спектру програм академічної мобільності науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти університетом було укладено договір про партнерство і співробітництво з Польською фундацією «Інститут Міжнародного Академічного та Наукового Співробітництва». Співпраця буде здійснюватись в наступних сферах:

Стипендія FECAVA IVC Evidensia Student Travel заснована на ідеї про те, щоб дозволити європейським студентам ветеринарам отримати досвід участі у міжнародному ветеринарному конгресі і ознайомитись з діяльністю FECAVA.