Мартинчук Іван Володимирович
Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку, кандидат економiчних наук
Коротка біографія

У 2005 р. закінчив Житомирський державний агроекологічний університет, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». 

З 2006 до 2010 р. навчався в аспірантурі Житомирського національного агроекологічного університету без відриву від виробництва. 

У 2015 р. отримав науковий ступінь кандидата економічних наук. Дисертацію на тему «Управління лісокористуванням в умовах радіоактивного забруднення» захистив в Інституті економіки та аграрного бізнесу. 

Нагороджений почесними грамотами голови Житомирської обласної державної адміністрації, Центрального комітету профспілки працівників АПК, Міністерства аграрної політики та продовольства України, президії федерації профспілок України, грамотами Міністра аграрної політики України, виконавчого комітету Житомирської міської ради, нагородою Міністра аграрної політики України. У конкурсі «Гордість міста» став переможцем у номінації «Громадський діяч року». 

З 2002 до 2014 працював головою Первинної профспілкової організації студентів Житомирського національного агроекологічного університету.

З 2014 до 2016 р. працював асистентом та доцентом кафедри економіки підприємництва Житомирського державного технологічного університету. 

З 2016 року і дотепер обіймає посаду проректора з науково-педагогічної роботи, соціального та гуманітарного розвитку Поліського національного університету.

Сфера наукових інтересів

Економіка природокористування, екологічний менеджмент, управління лісокористуванням, зелений туризм.

Загальна кількість публікацій

Автор більше 30 наукових праць з проблем екологічного менеджменту, управління лісокористуванням, зеленого туризму, економіки природокористування.

e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: 067-257-97-33