Піддубна Людмила Михайлівна
доктор сільськогосподарських наук, доцент
Дата і місце народження

06 грудня 1961 року, м. Любешів Волинської області.

Коротка біографія

У 1961 році закінчила Київський ордена Леніна державний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю генетика (кваліфікація біолог-генетик, викладач біології та хімії).

У ЖНАЕУ працює з 1984 року.

У 2005 році захистила дисетрацію на здобуття наукового ступеня кандидата с.-г. наук на тему «Удосконалення способів кріоконсервації сперми бугаїв шляхом визначення оптимального співвідношення компонентів розріджувачів» за спеціальністю 06.02.01 – розведення та селекція тварин (Інститут розведення і генетики тварин НААН).

У 2008 отримала вчене звання доцента кафедри розведення, генетики тварин та біотехнології.

Докторську дисертацію захистила у 2015 році за тією ж спеціальністю на тему «Генезис чорно-рябої молочної худоби у відкритій породній популяції» (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького)..

Сфера наукових інтересів

Розведення, генетика, селекція та відтворення великої рогатої худоби молочного напрямку продуктивності.

Поліпшення продуктивних і племінних якостей молочної худоби шляхом оцінки генотипів, ліній і бугаїв-плідників, відбору за виробничими та екстер’єрно-конституційними типами.

Загальна кількість публікацій

Наукових праць – 110, навчально-методичних – 40, у тому числі монографій – 5, статей у виданнях, що включені до міжнародних наукометричних баз – 12, навчальний посібник – 1, науково-практичних рекомендацій виробництву – 3.

Основні наукові та методичні праці:
e-mail:
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон/факс: (0412) 33-09-82