Дема Валентина Михайлівна
Посада

Доцент кафедри екології лісу та меліорації

Науковий ступінь

Кандидат сільськогосподарських наук

Вчене звання

Доцент

Дані про вищу освіту

У 1980 році закінчила Житомирський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Вчений агроном».

З 1981 – 1985 навчалася в аспірантурі НДІ землеробства.

Тема дисертації та рік захисту

інформація відсутня

Сфера наукових інтересів

Фізіологія рослин, мікробіологія

Загальна кількість публікацій

інформація відсутня

Основні наукові та методичні праці:
  • Дема В.М. Фізіологія рослин. Ч.1. Дема В.М., Стройванс Л.Т., Левченко В.Б. Навчально–методичний посібник до вивчення дисципліни „Фізіологія рослин і тварин” для студентів екологічного факультету. Житомир: Видавництво „Державний агроекологічний університет”, 2008. – 60 с.
  • Дема В.М. Методичні поради до виконання лабораторних робіт з курсу „Фізіологія рослин” на тему: „Водний режим рослин”. Житомир, ДАЕУ, 2007.– 13 с.
  • Дема В.М. Методичні поради до виконання лабораторних робіт з курсу „Фізіологія рослин” на тему: „Фізіологія рослинної клітини”. Житомир, ДАЕУ, 2007.– 14 с.
  • Дема В.М. Методичні поради до виконання лабораторних робіт з курсу „Фізіологія рослин” на тему: „Фотосинтез”. Житомир, ДАЕУ, 2008.– 17 с.
  • Дема В.М. Методичні поради до виконання лабораторних робіт з курсу „Фізіологія рослин” на тему: „Мінеральне живлення рослин”. Житомир, ДАЕУ, 2008.– 12 с.
  • Дема В.М. Методичні поради до виконання лабораторних робіт з курсу „Мікробіологія” на тему: „Кількісний аналіз ґрунтових мікроорганізмів”. Житомир, ДАЕУ, 2008.– 14 с.