19 червня 2019 року викладачі та студенти спеціальності «Захист і карантин рослин» прийняли участь у «Дні органічного поля», який відбувся на базі ТОВ «Дедденс Агро» Рівненської області Гощанського району.

Організатори заходу детально ознайомили учасників із технологіями вирощування органічної продукції сільськогосподарських культур (вівса, пшениці озимої, сої, цукрових буряків, ріпаку озимого, кукурудзи, квасолі, суниці і малини). Крім того, було продемонстровано сільськогосподарську техніку, що використовується при вирощуванні органічної продукції.

Викладачі кафедри пишаються тим, що у ТОВ «Дедденс Агро» працюють випускники спеціальності «Захист і карантин рослин» Дмитро Брицов та В’ячеслав Кузьмінський.

Кар’єрне зростання… Олімпіада у Миколаївському національному аграрному університеті (2015 р.). Конкурс студентських наукових робіт у Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва (2016 р.). Наразі Харчук Олег, випускник спеціальності 202 "Захист і карантин рослин" Поліського національного університету організатор науково-практичного семінару компанії «Сингента Україна».

З метою професійного розвитку 17 лютого 2021 року викладачі кафедри захисту рослин взяли участь у науково-практичному семінарі. У ході семінару обговорювалися інноваційні рішення проблем захисту рослин від шкідливих організмів, сучасні підходи до вирощування рослин, принципи використання цифрових технологій при моніторингу стану агроценозів.

Спільними дослідженнями науково-педагогічних працівників зі стейкхолдерами було проведено визначення стану перезимівлі озимих зернових культур.

Стейкхолдери ОПП «Захист і карантин рослин» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Рецензії-відгуки на ОП Захист і карантин рослин

агр

Ткаленко Г. М. д. с.-г. н., старший науковий співробітник, завідувач лабораторії мікробіометоду Інституту захисту рослин НААНУ, м. Київ