У Поліському національному університеті 8 жовтня студенти спеціальності «Право» відзначили День юриста. Хлопців та дівчат,  які мають значні спортивні здобутки та брали активну участь у студентському житті, нагородили подяками. Студенти створили незабутнє святкове шоу, продемонструвавши свої творчі здібності та талант. 

Відкрив захід ректор університету Олег Скидан та привітав зі святом викладачів кафедри правознавства та студентів – майбутніх правників.

 

“Дуже гарна традиція, яку започаткувала кафедра, щороку збиратися разом на День юриста. Дуже приємно, що ми маємо таку можливість. Збираються люди, які люблять свою справу, які переживають за студентів та рівень їх підготовки. Ми пишаємося, що  у нас є така освітня програма та чудова кафедра, яка має значні здобутки і перспективи розвитку. Коли бачиш таку відданість своїй роботі, то хочеться щось ще краще робити та допомагати. Тому є плани, щоб покращити аудиторний фонд і технічне забезпечення кафедри. Поліпшимо, щоб було ще краще, комфортніше і функціонально. Зі святом вас, гарного настрою і нових позитивних емоцій”, -

сказав Олег Скидан.

Декан факультету, доктор економічних наук Віталій Данкевич приєднався до вітальних слів і наголосив на важливості професії юриста:

"Шановні юристи – професіонали, викладачі юридичних спеціальностей навчальних закладів, наші стейкхолдери, здобувачі вищої освіти – майбутні юристи! Щиро зичу Вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності.

Нехай Ваші знання, наполегливість та відповідальність завжди будуть запорукою успішного вирішення найскладніших завдань”.

У заході взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар та директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області Олександр Гербеда.
Вітаючи учасників заходу з Днем юриста, Олександр Грабар висловив слова глибокої вдячності освітянам, студентству, адміністрації університету за тривалу та плідну співпрацю та нагородив викладачів та студентів подяками управління.

До слова, у складі факультету функціонує чотири кафедри:

  • правознавства;
  • економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління;
  • психології;
  • суспільних наук.

Факультет готує фахівців: за галуззю знань 08 “Право” спеціальністю 081 “Право” за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) освітніми рівнями; за галуззю знань 28 “Публічне управління та адміністрування”спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) освітніми рівнями.

Пресслужба Поліського національного університету

Новини

All news