Для студентів-першокурсників факультету права, публічного управління та національної безпеки 13 вересня відбулась історико-краєзнавча екскурсія “Твій Житомир”. З визначними місцями міста екскурсантів знайомив кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук, керівник Центру історико-демографічних досліджень та біографістики, який діє при Поліському національному університеті, Геннадій Махорін.

 

“Це не перша екскурсія. Зазвичай проводжу екскурсії для студентів, які навчаються за спеціальністю “Туризм” і будуть майбутніми представниками туристичної сфери. Але цьогоріч з'явилася ідея організувати екскурсію для першокурсників. У нас є і житомирські студенти, і не місцеві студенти. Але думаю, що пізнавально буде всім. Це ж перший курс і вони хочуть побачити більше цікавого не тільки в університеті, але й за його межами. Тут вони будуть навчатися 5 років. Метою такого заходу є знайомство  з видатними людьми-уродженцями Житомира та з визначними об'єктами, які є в нашому місті та мають архітектурну цінність", - розповів Махорін. 

Маршрут пролягав вулицями Пушкінській, Великій Бердичівській та Театральній. Завершилася  екскурсія біля Житомирської обласної філармонії, щоб закріпити інформацію для студентів провели вікторину з призами. 

Пресслужба Поліського національного університету

Новини

All news