• Перелік спеціальностей та обов’язкових сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти для здобуття ступеня бакалавра
  • Пріоритетність ЖНАЕУ
  • Спеціальності та спеціалізації університету

Інформаційне повідомлення

Телефони приймальної комісії:
(0412) 22-75-19
+38 (063) 108-78-60
+38 (097) 753-49-43.

Uvaga-3.jpg

З 15.11.2021, інформація на сайт не викладається!

Виклад інформації відбувається на новий сайт - polissiauniver.edu.ua за посиланням: forms.gle/SqeNKTTciBpdu53U9 !

13.01.2022 р. з 14:30 до 15:10 відбудеться в онлайн-режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Галузеве машинобудування" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Поліського національного університету.

Участь усіх бажаючих у відеоконференції за посиланням:

 
Ідентифікатор конференції: 771 1147 8008
Код доступу: tA4cQf

Студентів та викладачів Поліського національного університету запрошують взяти участь у проєкті «Skills Up Camp. Національна програма розвитку лідерства та кар'єрних можливостей молоді». Участь можуть брати студенти всіх напрямків та спеціальностей. 

У Поліському національному університеті 1 листопада відбулось нагородження переможців та учасників творчого конкурсу “October bouquet”. 

У рамках проведення заходу «Дні сталої енергії» студенти Поліського національного університету та інших навчальних закладів спільно з представниками міської ради працювали над ідеями сталого розвитку Житомира. Ідеатон тривав 26-27 жовтня за участю попередньо відібраних команд у форматі воркшопів та інтенсивів.

Цього року святкування міжнародного Дня маркетолога в Поліському національному університеті відбулося у форматах онлайн та офлайн. З нагоди професійного свята кафедрою маркетингу проведено низку святкових заходів, учасниками яких стали студенти спеціальності «Маркетинг» та інших спеціальностей нашого університету, студенти-маркетологи Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ, викладачі і маркетологи-практики.

Студенти Поліського національного університету підтримати благодійну акцію «Тиждень донорства» та долучилися до здачі крові. Більшість юнаків та дівчат навчального закладу стали донорами вперше.

Новини

All news