Студент ІІІ курсу  технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова, що проходив протягом 10–11 грудня  2016 рокуу Львові.

Його результат – 160 підйомів у «поштовху двох гирь вагою 24 кг», а також спортсмен  зафіксував 198 підйомів у вправі «ривок однієї гирі 24 кг».

Відзначимо, що   Колесник  виконав норматив «Майстра спорту України». У нього є понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. 

 Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» Чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.

 Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного  університету

Новини

All news