Наукове стажування для викладачів у Кракові (Сільськогосподарський університеті ім. Гуго Коллонтая).

Сільськогосподарський університеті ім. Гуго Коллонтая  (UR) у м. Краків, Польща у співпраці із польсько-українською фундацією  “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC) запрошують до наукового стажування «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України».

Дати проведення: 17.05- 25.06.2021 (сертифікат буде надіслано до 01.07.2021)

Передбачає: 180 год (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

Форма проведення: через онлайн-платформу zoom.us.

Вартість: 140 євро

В рамках стажування передбачені навчальні лекції та консультації  щодо інновацій в аграрній сфері та їх інтеграція в освітній процес. Впродовж лекційної програми забезпечувався переклад з польської на українську мову.

Ключові спікери програми (Сільськогосподарський університеті ім. Гуго Коллонтая):

• проф., доктор хаб., інж. Роберт Віткович ;
  • проф., доктор хаб., інж. Джоанна Макульська ;
  • проф., доктор хаб., інж. Марцін Пежиковський;
  • проф., доктор хаб. Мацей Пах
  • проф., доктор хаб., Казімєж Тарасюк.

До участі у програмі наукового стажування запрошуються науковці, викладачі та адміністративний склад ЗВО за наступними спеціальностями:

економіка; облік і оподаткування; фінанси; менеджмент; маркетинг; підприємництво; торгівля та біржова діяльність; право; екологія; науки про землю; комп’ютерні науки та інформаційні технології; галузеве машинобудування; електроенергетика; електротехніка та електромеханіка; технології захисту навколишнього середовища; геодезія та землеустрій; агрономія; захист і карантин рослин; садівництво та виноградарство; технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; лісове господарство; водні біоресурси та аквакультура; агроінженерія;  ветеринарна медицина; публічне управління та адміністрування.

В рамках програми передбачено написання індивідуальних підсумкових робіт учасників стажування, на тему «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України», які будуть опубліковані на сайті: www.iiasc.org

Реєстрація доступна за посиланням:

Додаткову інформацію можете отримати у відділі міжнародного співробітництва Поліського національного університету.