Євгеній Колесник

Технологічний факультет

Майстер спорту України з гирьового спорту

Чемпіон України. Срібний призер чемпіонату Європи з гирьового спорту серед юніорів

 
Аліна Богачук

Агрономічний факультет

Кандидат у майстри спорту України з боротьби самбо

Бронзова призерка чемпіонату України з самбо серед студентів

 
Анна Дроздова

Агрономічний факультет

Чемпіонка України в естафеті 4х100 м та 4х400 м.

 
Діана Машевська

Факультет екології і права

Майстер спорту України з триатлону

Неодноразова чемпіонка та призерка України з триатлону

 
Дмитро Луцишин

Факультет обліку та фінансів

Майстер спорту України з армреслінгу

Чемпіон України з армреслінгу серед спортсменів з особливими потребами. Учасник чемпіонату світу.

 
Єгор Фролов

Агрономічний факультет

майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, бронзовий призер чемпіонату світу, бронзовий призер Кубку світу, переможець Кубку Європи з кікбоксингу.

У 2019 році увійшов до десятки найкращих кікбоксерів України.

 
Андрій Муравський

Факультет ветеринарної медицини

Кандидат у майстри спорту України

Чемпіон Європи з пауерліфтингу серед спортсменів віком до 19 років

 
Данило Зелінський
Данило Зелінський 

факультет екології і права,

кандидат у майстри спорту з пара-карате.

Чемпіон України з пара-карате, призер міжнародних турнірів.

 
Анастасія Філон
Анастасія Філон

факультет екології і права,

майстер спорту з волейболу сидячі.

Бронзова призерка чемпіонату Європи з волейболу сидячи.

 
Іван Тимчишин
Іван Тимчишин 

факультет екології і права,

кандидат у майстри спорту з рукопашного бою,

володар Кубку світу з рукопашного бою.

 
Микола Мосійчук
Микола Мосійчук 

технологічний факультет,

майстер спорту з гирьового спорту.

Чемпіон України в естафеті з гирьового спорту.

 
Василина Домбровська
Василина Домбровська

факультет ветеринарної медицини,

кандидат у майстри спорту з легкої атлетики,

неодноразова чемпіонка та призерка України з естафетного бігу.

 
Антон Сайкевич
Антон Сайкевич

факультет інженерії та енергетики,

майстер спорту з пауерліфтингу.

Чемпіон світу з пауерліфтингу.

 
Денис Кирилович
Денис Кирилович 

факультет інженерії та енергетики,

майстер спорту з триатлону.

Неодноразовий чемпіон та призер України з триатлону та дуатлону..

 
Артем Данилюк
Артем Данилюк

факультет економіки та менеджменту,

кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу.

Чемпіон України з пауерліфтингу.