МАЙСТРИ СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ

  1. Наталія Алєксєєва – легка атлетика (факультет обліку та фінансів).
  2. Олена Кумечко – самбо (екологічний факультет).
  3. Анна Корягіна – карате (факультет економіки та менеджменту).
  4. Сергій Ванкевич – спортивна акробатика (факультет економіки та менеджменту).
  5. Олексій Рачковський – легка атлетика (факультет лісового господарства).
  6. Артем Українець – рукопашний бій (факультет економіки та менеджменту).
  7. Андрій Микитюк – кікбоксинг (факультет економіки та менеджменту).
  8. Юлія Єлістратова – морське багатоборство (факультет економіки та менеджменту).
  9. Юлія Єлістратова – триатлон (факультет економіки та менеджменту).
  10. В’ячеслав Шабранський – кікбоксинг (агрономічний факультет).
  11. Олександр Осмолович – легка атлетика (екологічний факультет).
  12. Олексій Мінаєв – карате (факультет економіки та менеджменту).
  13. Тарас Панчук – гирьовий спорт (агрономічний факультет).
  14. Єгор Фролов – кікбоксинг (агрономічний факультет).

МАЙСТРИ СПОРТУ

  1. Анатолій Бакулін – важка атлетика (агрономічний факультет).
  2. Володимир Каприця – важка атлетика (агрономічний факультет).
  3. Володимир Козаченко – важка атлетика (агрономічний факультет.;
  4. Павло Разін – греко-римська боротьба (факультет обліку та фінансів).
  5. Семен Горюнов – греко-римська боротьба (факультет обліку та фінансів).
  6. Іван Парнєй – греко-римська боротьба (агрономічний факультет).
  7. Олексій Єсипенко – греко-римська боротьба (технологічний факультет).
  8. Сергій Кузмінчук – греко-римська боротьба (технологічний факультет).
  9. Лазім Саідов – греко-римська боротьба (технологічний факультет.
  10.  Вачаган Варданян – греко-римська боротьба (технологічний факультет).
  11.  Володимир Шишков – футбол (агрономічний факультет).
  12.  Микола Добровольський – легка атлетика (технологічний факультет).
  13. Інна Левкович – карате (факультет обліку та фінансів).
  14. Олена Мазурок – легка атлетика (факультет обліку та фінансів).
  15. Віктор Ступін – спортивна акробатика (технологічний факультет).
  16. Олександр Зельдін – спортивна акробатика (факультет обліку та фінансів).
  17. Олександр Камінський – спортивна акробатика (агрономічний факультет).
  18. Володимир Колесник – спортивна акробатика (агрономічний факультет).
  19. Наталія Богатко (Нікітіна) – легка атлетика (екологічний факультет).
  20. Олексій Богатко – важка атлетика (технологічний факультет).
  21. Дмитро Бойко – важка атлетика (факультет економіки та менеджменту).
  22. Ігор Заковоротній – волейбол (екологічний факультет).
  23. Іван Палчей – гирьовий спорт (факультет економіки та менеджменту).
  24. Ольга Загрива – гирьовий спорт (технологічний факультет).
  25. Сергій Мягченко – гирьовий спорт (екологічний факультет).
  26. Олена Кумечко – дзюдо (екологічний факультет).
  27. Катерина Дюкова – самбо (екологічний факультет).
  28. Антоніна Охрімчук – самбо (екологічний факультет).
  29. Світлана Глібко – самбо (екологічний факультет).
  30. Олексій Мінаєв – карате (факультет економіки та менеджменту).
  31. В’ячеслав Шабранський – бокс (агрономічний факультет).
  32. Павло Скок – настільний теніс (екологічний факультет).
  33. Юлія Петракова – морське багатоборство (факультет обліку та фінансів).
  34. Анна Абдулова – триатлон (факультет економіки та менеджменту).
  35. Андрій Тищенко – спортивна акробатика (факультет економіки та менеджменту).
  36. Микола Рудницький – волейбол (екологічний факультет).
  37. Олена Шевчук – легка атлетика (агрономічний факультет).
  38. Віталій Лукащук – греко-римська боротьба (агрономічний факультет).
  39. Олександр Каськевич – легка атлетика (факультет обліку та фінансів).
  40. Євген Костюченко – бокс (факультет лісового господарства).
  41. Роман Башинський – спортивна акробатика (екологічний факультет).
  42. Артем Гаврилов – греко-римська боротьба (технологічний факультет).
  43. Сергій Мазко – греко-римська боротьба (інженерно-технічний факультет).
  44. Віталій Михальчук – греко-римська боротьба (екологічний факультет).
  45. Віталій Маус – греко-римська боротьба (екологічний факультет).
  46. Тарас Панчук – гирьовий спорт (агрономічний факультет).
  47. Михайло Нейжмак – баскетбол (факультет обліку та фінансів).
  48. Олексій Білорус – легка атлетика (інженерно-технічний факультет).
  49. Роман Главацький – триатлон (факультет економіки та менеджменту).
  50. Олександр Карпов – боротьба самбо (економіки та менеджменту).
  51. Олексій Прохорчук – гирьовий спорт (факультет інженерії та енергетики).
  52. Олександр Шевчик – боротьба самбо (факультет інженерії та енергетики).
  53. Марія Ковальчук – легка атлетика (факультет екології і права).
  54. Євгеній Колесник – технологічний факультет (гирьовий спорт).
  55. Діана Машевська – триатлон (факультет екології і права).
  56. Дмитро Луцишин – армреслінг (факультет обліку та фінансів).
  57. Владислав Скуратовський – пауерліфтинг (факультет екології і права).
  58. Богдан Весельський – пауерліфтинг (технологічний факультет).
  59. Ігор Моржук – пауерліфтинг ( факультет екології і права).
  60. Руслан Пашаєв – бокс  (агрономічний факультет).
  61. Анастасія Філон – волейбол сидячи (факультет екології і права).
  62. Микола Мосійчук – гирьовий спорт (технологічний факультет).
  63. Денис Кирилович – триатлон (факультет інженерії та енергетики).
  64. Анастасія Єлісєєва – спортивна аеробіка (факультет обліку та фінансів).
  65. Антон Сайкевич – пауерліфтинг (факультет інженерії та енергетики).
  66. Адам Калаєв – греко-римська боротьба (факультет економіки та менеджменту).
  67. Анастасія Філон – волейбол сидячи (технологічний факультет).
  68. Людмила Лозко – волейбол сидячи (факультет обліку та фінансів).