Профком студентів та відділ  соціального і гуманітарного  розвитку Житомирського національного агроекологічного університету організували тематичний конкурс «валентинок» серед факультетів навчального закладу з нагоди Дня всіх закоханих.

 

Зокрема, протягом тижня студенти разом із наставниками готували свої експозиції з паперу, ниток, блискіток, солодощів і прикрашали їх сердечками та написами «Я люблю ЖНАЕУ».

 

За участь у конкурсі представників усіх факультетів відзначили подякамита солодкими подарунками від організаторів. Дипломи з рук проректора з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Івана Мартинчука і профкома студентів Олександра Лопатюка отримали переможці: І місце виборов технологічний факультет, ІІ – факультет лісового господарства, а ІІІ – факультет ветеринарної медицини.

 

«День Святого Валентина – це улюблене свято закоханих, а найяскравіші почуття саме в молодості, у студентські роки. Ми вирішили створити для наших любих студентів свято із комплексом заходів. У холі діяла фотозона, де усі охочі могли зробити «селфі» чи світлину, розмістивши їх у соцмережіз відповідним хештегом. Діяла «пошта кохання», куди можна було надіслати «валентинку», а 14 лютого купідони доставляли їх адресатам в усі куточки університету. Там, де почуття, там завжди фантазія, творчість, креатив, тож запропонували студентам створити власні «валентинки», серед яких обрали найкращі. Усі роботи також були представлені на огляд і доповнили романтичну атмосферу свята», – розповідає проректор Іван Мартинчук.

 

ПресслужбаЖитомирського національного агроекологічного університету