У Житомирському національному агроекологічному університеті 27 лютого лектор-координатор Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Світлана Конорева провела корисну та пізнавальну лекцію для студентів.

Зокрема, під час зустрічі, яку організували за підтримки відділу соціального та гуманітарного розвитку ЖНАЕУ, вона розповідала про таке:

• профілактика паління, алкоголізму, наркоманії: популяризація здорового способу життя;
  • профілактика ВІЛ/ СНІДу.

Присутні  переглянули фільм, метою якого є убезпечити  молодь від вживання тютюнових виробів, наркотичних речовин, алкогольних напоїв. Фахівець «АСЕТ» наголосила на тому, що здоровий спосіб життя людини  – це спосіб життя, який спрямований на збереження здоров’я, профілактику хвороб і зміцнення  організму загалом.   Правильний розпорядок дня, правильне харчування, фізична активність і відсутність шкідливих звичок – це запорука здоров’я впродовж усього життя.

Також під час заходу студентам презентували  курс "Університет здорової молоді".

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету