З нагоди 8 Березня у Поліському національному агроекологічному університеті традиційно влаштували святковий концерт, під час якого жіночу частину колективу та студентства навчального закладу вітали ректор і голова первинної профспілкової організації співробітників.

«Найкращим подарунком для нас усіх стало  перейменування Житомирського національного агроекологічного університету у Поліський національний університет. Це відбулося якраз напередодні і  сьогодні ми фактично вперше офіційно повідомляємо про це під час такого непересічного заходу, – зауважив ректор Поліського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Переконаний, що у новому статусі ми працюватимемо ще краще, буде більше здобутків і досягнень. Ще один етап становлення пройдено, ми на правильному шляху. Користуючись нагодою,  щиро вітаю наших колежанок, співробітниць і студенток. Ви – наша підтримка, натхнення. Разом з вами ми робимо одну справу – творимо спільне майбутнє країни, розвиваємо освітню й наукову сфери, готуємо кадри для економіки, аграрного сектору, тощо. Нехай весна у вашому житті буде щодня, любові та здоров’я, будьте щасливі та успішні».

У рамках концерту зі сцени присутніх також вітали вихованці   хореографічного ансамблю «Сонечко» під керівництвом «Почесних професорів ПНУ»  Михайла і Тетяни Гузунів, давні друзі університету – учасники телепроєкту «Ліга сміху»,  команда «30+».

Цього дня звучали барабани, труби, саксофон, скрипка і навіть сопілка. Крім хореографічних постановок, на святі були вокальні композиції від ансамблю студентів Поліського національного університету.

До речі, майстерну гру на сопілці продемонстрував викладач факультету ветеринарної медицини  ПНУ Леонід Горальський, вправно виступили й учасники студентського «Бест-бенду» спільно із керівником Іриною Шнайдер.

Після завершення святкових урочистостей прозвучав марш від ансамблю барабанщиць та духового оркестру Поліського національного університету.

Протягом кількох днів у фойє закладу вищої освіти діяла тематична фотозона, де усі охочі могли зробити світлини або «селфі».

Пресслужба Поліського національного університету