15 вересня у залі засідань міської ради відбулося нагородження стипендіями міського голови обдарованих та перспективних спортсменів, студентів вищих навчальних закладів  Житомира та вручення грантів міського голови.

Міський голова Сергій Сухомлин у своєму вітальному слові наголосив: «Дякую вам за вашу працю, енергію, бажання чогось досягнути в житті».

Вітаючи учасників заходу, заступник міського голови Матвій Хренов зазначив: «Дякую вам за те, що ви робите наше місто впізнаваним на міжнародній арені світу».

Стипендіями міського голови були нагороджені 25 студентів  ВНЗ міста.

Зокрема, стипендію міського голови отримали й студенти Житомирського національного агроекологічного університету – Вікторія Пакляченко, Марія Бродська, Віктор Наумчук, Софія Недільська, Анастасія Лахман.