У Житомирі 17 лютого   біля центрального входу до ТРЦ «Глобал»  проходила акція на підтримку онкохворих дітей "Надія Є!". Це   щорічний флешмоб, який проводять у Всесвітній день онкохворої дитини. Зокрема, у різних містах України одночасно запалюються свічки, які складаються у слова підтримки – «Надія Є». Під час флешмобу також збирали кошти на лікування онкохворих дітей.  

 

Захід підтримали волонтери, батьки хворих діток і тих, хто подолав недугу, а також   актив студентської ради та профкому студентів Житомирського національного агроекологічного університету. 

"Цього року свічкова акція проводиться вдесяте. Вона має на меті привернути увагу до дитячої онкології, розповісти, що її можна лікувати, і подякувати людям, які жертвують кров, гроші, час та увагу цим дітям, підтримуючи їх та їхній батьків", – розповіла організатор акції, голова благодійної організації "Разом за життя" Людмила Свобода.  

Відзначимо, що в Житомирському національному агроекологічному  університеті активно допомагають та підтримують дітей, які лікуються в онковідділенні. На Різдвяні свята студенти возять туди солодощі та подарунки, а у попередні роки ЖНАЕУ влаштовував  благодійний марафон та концерт за участю українських зірок задля збору коштів на лікування онкохворих дітей регіону. Наприкінці 2019 року під час концерту команди «30+» колектив агроуніверситету зібрав понад 13 тисяч гривень на операцію маленької житомирянки Ольги Дзядович.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету