Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія. Але для студентів-першокурсників цей день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія. Але для студентів-першокурсників цей день осені постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

У цей день усі навчальні заклади привітно відкривають двері для своїх вихованців та їхніх батьків, запрошують на свято. День Знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає одночасно і сум, і радість. З одного боку, їм так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого – нарешті можна зануритися у цікавий світ інформації та нових знань.

В урочистій атмосфері відбулося святкування Дня Знань у нашому університеті, який гостинно відчинив двері храму науки.

Почався День Знань у Житомирському національному університеті святковою ходою під звуки духового оркестру та ансамблю барабанщиць. Далі свято продовжилося у літньому театрі «Ракушка» міського парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна.

За традицією студенти університету Іван Зосімчук (факультет лісового господарства) та Катерина Рибалко (факультет обліку та фінансів) поклали квіти до Обеліску співробітникам і студентам університету, які загинули у роки Другої світової війни.

Під час посвяти першокурсників до лав студентів ЖНАЕУ з вітальними словами та побажаннями натхнення у досягненні нових висот виступили в. о. ректора О. В. Скидан, почесні гості свята – народний депутат України Б. С. Розенбрат, т. в. о. начальника департаменту агропромислового розвитку Л. Ф. Бабич, які вручили символічний «Ключ знань», «Залікову книжку» та «Студентський квиток» першокурсникам. Слово від старшокурсників було надано студентці агрономічного факультету Марії Ревінцовій. Право для проголошення тексту клятви вірності традиціям студентства було надано студентам-першокурсникам лісового факультету Вікторії Шнайдер та агрономічного факультету Дмитру Перебойкіну. Відтепер першокурсники стали справжніми студентами. Слово від імені першокурсників взята студентка технологічного факультету Вікторія Пакляченко.

Радість першовересневого свята доповнив своїми зворушливими виступами запрошений ансамбль «Сонечко».

З початком нового навчального року!

Відділ виховної роботи
(О. М. Вознюк)


автор фото Сергій Глабчук

facebook.com

google+.com.ua

У Житомирському агроуніверситеті День знань розпочався з концерту.

У літньому театрі «Ракушка» відбулася посвята першокурсників ЖНАЕУ