«Дебют першокурсника» – захід ЖНАЕУ, з якого починається студентське життя. Ця найяскравіше і значиме свято в житті студентів-першокурсників нашого університету. Першокурсник, як повноправний студент, готується до найпершого і, напевно, до самого відповідального заходу студентського життя, де він може і себе показати, і на інших подивитися.

Дебют першокурсника – це фестиваль талантів новоприбулих студентів в наш університет. Свої здібності студенти показують в різних напрямках: вокальний; хореографічний; КВК; інструментальний; оригінальний; відеоролик тощо.

Однак дню виступу, передують тижні підготовки, під час яких команди факультетів день і ніч репетирують, знайомляться і освоюють всі радощі студентського життя. Це яскрава і пам'ятна подія, якої з нетерпінням чекають не тільки дебютанти фестивалю, а й студенти старших курсів, а також викладачі університету.

У кожному Дебюті народжуються нові голоси, нові номери, зявляються нові таланти і море позитивних емоцій. Кожен факультет, кожна спеціальність прагне розкрити своїх першокурсників, переживає і хвилюється за своє молоде поповнення – адже це свято кожного разу починається з чистого аркуша.

Ось і цього року наш університет осяявся яскравими студентськими талантами на сцені з гарним ім’ям – Дебют першокурсника!

Веселі жарти, гра слів, яскраві сценки – все, чим наповнене життя студента, – цим були насичені виступи. Барвисті презентації кожного факультету не залишили сумнівів – кожен студент-першокурсник є унікальним, креативним, розумним і на рідкість кмітливим!

Зал вибухав сміхом, свистом, оплесками – всі щиро раділи за те, що в дружну сім’ю університету прийшли такі чудові, талановиті, красиві хлопці та дівчата, готові вчитися і розвиватися.

Під бурхливі оплески учасників та глядачів першокурсникам в. о. ректора О. В. Скидан та декани факультетів нашого університету почесно вручили залікові книжки, які цього року мають ексклюзивний дизайн.