15 вересня у залі засідань міської ради відбулося нагородження стипендіями міського голови обдарованих та перспективних спортсменів, студентів вищих навчальних закладів  Житомира та вручення грантів міського голови.

Для студентів викладачів технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 12  вересня фахівці Бернського університету (Швейцарія)  - Джудіт Петер-Еглі та Петером Шпрінгом, провели семінари з органічного свинарства та птахівництва.

 З 12 по 14 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті  проходить виставка живих грибів.

Подібні заходи, кажуть викладачі ВНЗ, проводили й раніше, втім нині через особливий ажіотаж через дари лісу, вирішили нагадати про те, які гриби їстівні, а яких слід взагалі уникати під час тихого полювання.

Для огляду відвідувачів представлено близько сотні різновидів грибів. Усі їх на території Корбутівського військового лісництва напередодні зібрала доцент кафедри геодезії та землеустрою ЖНАЕУ Тетяна Коткова. Вона й виступила ініціатором та організатором виставки, яка востаннє проводилася в університеті 6 років тому.

Немає серед нас жодної людини, яка не знає про існування прекрасного весняного свята – Міжнародного жіночого дня, що людство святкує 8-го Березня.

Всіх вітаєм з Роком Новим

Щоб були ви всі щасливі

Щоб були усі здорові

В достатку жили та любові.

Випав в лісі білий сніг, скоро прийде Новий рік...

Запрошуємо 24 грудня об 11:00 

актова зала університету

"НОВОРІЧНИЙ РАНОК"

для дітей (до 12 років) працівників ЖНАЕУ.

Танцювальний колектив університету

(керівник – Валентина Миколаївна Дверник)

відділу соціального та гуманітарного розвитку отримала посвідчення

народного аматорського колективу.

 

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

З початку року на станціях, розташованих в межах Південно-Західної залізниці, яка забезпечує перевезення пасажирів і вантажів по території 6 областей України, рухомим складом травмовано 111 громадян, з них 85 смертельно.

Громадяни забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

14 жовтня наша країна уперше відзначає День захисника України – свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Дискусійний клуб «Система захисту прав в Україні та світі» зібрав студентів агрономічного факультету та факультету ветеринарної медицини. Модерувала дискусію Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської групи з прав людини.

Найбільш жваво обговорювалася постанову Верховної Ради «Про відступ України від окремих зобов'язань, визначених Міжнародним пактом про громадянські та політичні права та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод». Також після перегляду соціального відеоролика «Чи існує в Україні дискримінація?» студентство нашого університету сформулювали своє бачення форми дискримінації у державі.