15 вересня у залі засідань міської ради відбулося нагородження стипендіями міського голови обдарованих та перспективних спортсменів, студентів вищих навчальних закладів  Житомира та вручення грантів міського голови.

Для студентів викладачів технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 12  вересня фахівці Бернського університету (Швейцарія)  - Джудіт Петер-Еглі та Петером Шпрінгом, провели семінари з органічного свинарства та птахівництва.

 З 12 по 14 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті  проходить виставка живих грибів.

Подібні заходи, кажуть викладачі ВНЗ, проводили й раніше, втім нині через особливий ажіотаж через дари лісу, вирішили нагадати про те, які гриби їстівні, а яких слід взагалі уникати під час тихого полювання.

Для огляду відвідувачів представлено близько сотні різновидів грибів. Усі їх на території Корбутівського військового лісництва напередодні зібрала доцент кафедри геодезії та землеустрою ЖНАЕУ Тетяна Коткова. Вона й виступила ініціатором та організатором виставки, яка востаннє проводилася в університеті 6 років тому.

Немає серед нас жодної людини, яка не знає про існування прекрасного весняного свята – Міжнародного жіночого дня, що людство святкує 8-го Березня.