Немає серед нас жодної людини, яка не знає про існування прекрасного весняного свята – Міжнародного жіночого дня, що людство святкує 8-го Березня.

Всіх вітаєм з Роком Новим

Щоб були ви всі щасливі

Щоб були усі здорові

В достатку жили та любові.

Випав в лісі білий сніг, скоро прийде Новий рік...

Запрошуємо 24 грудня об 11:00 

актова зала університету

"НОВОРІЧНИЙ РАНОК"

для дітей (до 12 років) працівників ЖНАЕУ.

Танцювальний колектив університету

(керівник – Валентина Миколаївна Дверник)

відділу соціального та гуманітарного розвитку отримала посвідчення

народного аматорського колективу.

 

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

З початку року на станціях, розташованих в межах Південно-Західної залізниці, яка забезпечує перевезення пасажирів і вантажів по території 6 областей України, рухомим складом травмовано 111 громадян, з них 85 смертельно.

Громадяни забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

14 жовтня наша країна уперше відзначає День захисника України – свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Дискусійний клуб «Система захисту прав в Україні та світі» зібрав студентів агрономічного факультету та факультету ветеринарної медицини. Модерувала дискусію Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської групи з прав людини.

Найбільш жваво обговорювалася постанову Верховної Ради «Про відступ України від окремих зобов'язань, визначених Міжнародним пактом про громадянські та політичні права та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод». Також після перегляду соціального відеоролика «Чи існує в Україні дискримінація?» студентство нашого університету сформулювали своє бачення форми дискримінації у державі.

Всі ми колись починали, всі запинались
та всі спотикалися на порозі.
Якби не наші вчителі, ми б і по сей день
продовжували спотикатися та запинатися.

 

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день працівників освіти. Це свято для всіх працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

З 26 вересня 2007 року розпочалася велика міжнародна інформаційно-просвітницька кампанія, націлена на зниження рівня незапланованих вагітностей.