З 1998 року в університеті діє студентський хор. Організатором, першим репетитором і натхненником був Народний артист України, поет, композитор, професор Іван Сльота, хормейстером – заслужена артистка України Валентина Бартош. В різні роки колектив очолювали диригенти Микола Никончук (2009-2011), Наталія Суднікович (2011-2013). Нині  керівником колективу є Олена Єгорова.

Народний аматорський студентський хор є учасником культурницьких заходів університету, міста, області. За роки діяльності колектив неодноразово бував з виступами в багатьох регіонах України, а саме в Умані, Києві, Кам’янець-Подільському, Вінниці, Білій Церкві та ін. Творчий колектив є постійним учасником Всеукраїнського фестивалю серед колективів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України «Софіївські зорі», свідченням чого є отримані дипломи (2002, 2003, 2010 роки). За високу виконавську майстерність колектив удостоєний почесного звання «народний аматорський» у 2002 році.

Нині склад колективу нараховує понад 30 чоловік. Крім репетиційної та концертної діяльності серед студентів університету проводиться естетично-виховна робота. В репертуарі хору українські народні пісні та пісні українських авторів, які прищеплюють сучасному молодому слухачеві любов до України, до рідної землі, до батьків, до благородної хліборобської праці в ім’я кращого майбутнього нашого народу.