Відповідно до офіційного запрошення, 17 вересня 2019 року студенти та викладачі факультетів економіки та менеджменту, а також обліку і фінансів, відвідали Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України.

Викладачі технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету під час перебування у Словацькому університеті сільського господарства у Нітрі  взяли участь у IV Міжнародній науковій конференції «Агробіорізноманіття для покращення харчування, здоров`я і якості життя людини і бджіл».

У Житомирі з 9 вересня у рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру  перебували школярі, які є учасниками Табору Миру і приїхали з м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ, м. Рубіжне, м.Сватове   Луганської області.

Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук та Ольга Іванюк  12 вересня взяли участь у круглому столі "Сталий економічний розвиток Коростенського регіону: можливості та ризики", де обговорювали перспективи створення Древлянського деревообробного кластера та роль закладу вищої освіти у реалізації  відповідного проєкту.

У Національному центрі управління та випробувань космічних засобів протягом 12–13 вересня  відбулася ІІІ науково-практична конференція «Аерокосмічні технології в Україні: проблеми та перспективи», у роботі якої  взяли участь близько 100 вчених і фахівців космічної галузі України.

У Житомирському національному агроекологічному університеті із тижневим візитом перебували колеги із  «The Ohio State University»  – професор Алан Лайнс  та професор Джон Фултон.

Співробітники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 10 вересня зустрілися зі студентами І курсу Житомирського національного агроекологічного університету.

У Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера 12 вересня відбулися урочистості напередодні Дня фізичної культури і спорту, під час яких  відзначили спортивну еліту області.

В офісі Української аграрної конфедерації  відбулася зустріч представників Агенції "Goodwill" Ілляса Ахметова та Лариси Левківської, директора сільськогосподарського підприємства Egge Gård AS (Lier, Norway), голови регіонального відділення Норвезької асоціації власників малого і середнього бізнесу Маріуса Егге, а також  заступника начальника відділу міжнародного співробітництва Житомирського національного агроекологічного університету Олександра Кочука-Ященка, ін.

У містечку Нітра в Словаччині протягом 11–13 вересня проходить Міжнародна наукова конференція «Агробіорізноманіття для поліпшення харчування, здоров'я та якості життя людини і бджіл»,  учасником якої став і Житомирський національний агроекологічний університет.

Традиційно у вересні на Житомирщині проходить фестиваль патріотичного виховання.  Зокрема, у період 6–8 вересня на урочищі «Хутір Радоробель» відбувся IV Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська республіка». Впродовж  свята гості, серед яких представники Житомирського національного агроекологічного університету, мали можливість не лише насолодитися неймовірною природою локації, а й дізнатись більше про історію України.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 21 вересня   відбудеться традиційний фестиваль "Берегиня Полісся. Свято з українським конем".

Житомирський національний агроекологічний університет