УчасникиЖитомирськоготериторіальноговідділення МАН України,відділення «Екології та аграрних наук» секції «Ветеринарія та зоотехнія» 25 лютого представили своїнауковідоробки

"Як комерціалізувати свій інтелектуальний продукт?"  про це командапроєкту "Популярно про інтелектуальну власність" 23 лютого  спілкувалася зі студентами Житомирського національного агроекологічного університету.

На базі ДУ «Науково-методичний центр вищої та фаховоїпередвищоїосвіти» 25 лютоговідбувсясемінар для стейкхолдеріву рамках програми«ЕРЗМУС+ Ag-lab».

Команда ГС "Біоенергетична асоціація України" продовжує створення спільної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України, забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу, прискореного та сталого розвитку біоенергетики. Зокрема, наразі до мережі партнерів долучився і Житомирський національний агроекологічний університет, на базі якого функціонує лабораторія біоенергетики та енергоефективності,  йдеться на сторінці «Біоенергетичної Асоціації України» в соцмережі.

22 лютого команда  студентів спеціальностей «Комп’ютерні науки» та «Інформаційні системи та технології» Поліняка Павло, Зущик Микола, Дубина Вадим під керівництвом тренерів Постольника С.О., фахівця лабораторії робототехніки та штучного інтелекту і Вольніцького В.Ю., фахівця лабораторії комп’ютерної техніки і телекомунікацій, взяли участь у міжнародному фестивалі з робототехніки "SiverTechFest", який проходив в м. Чернігів на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченко. В змаганнях брали участь команди з республіки Білорусь, м. Київ, м. Чернігів, м.Черкаси.

Навчальний процес не обмежується вимогами освітньої програми та аудиторними заняттями.
Вкрай важливим для становлення різностороннього фахівця, затребуваного на ринку праці, є наявність «softskills» універсальних соціальних навичок міжособистісного спілкування, ведення переговорів, вирішення нестандартних ситуацій, адаптації та креативного мислення. Засвоєнню таких "м'яких (гнучких) навичок" сприяють періодичні зустрічі студентів з фахівцями-практиками.

«Інформаційні технології сучасного світу дедалі більше затьмарюють друковані книги, пропонуючи інші джерела інформації, які користуються попитом завдяки компактності та зручності використання,  відзначають співробітники наукової бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету.  Тим більше друкована книга – задоволення не з дешевих, її вартість зростає з кожним днем. Тому ми пропонуємо зекономити кошти та розвантажити полиці від прочитаних книг, долучившись до класної справи: «Bookcrossing: залиш прочитану книгу – візьми нову».

Протягом  22–23 лютого  у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходив Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки серед юнаків, юніорів та молоді «Кубок Корольова-2020».

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» на базі спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету протягом 16–21 лютого проводив  чемпіонат України з волейболу U-21 серед спортсменів з порушеннями слуху, чоловіки.

У переддень Міжнародного дня рідної мови викладачі кафедри іноземних мов Житомирського національного агроекологічного університету провели  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

У рамках реалізації проєкту «Моє безпечне майбутнє» в Житомирському національному агроекологічному університеті розпочалися заняття з комп’ютерних наук для підлітків.

Співробітники Житомирського національного агроекологічного університету 20 лютого  взяли участь в роботі науково-практичного семінару «Основні напрями діяльності НЦУВКЗ в інтересах регіону Слобожанщини», який проходив у Харкові на базі Науково-дослідного інституту радіотехнічних вимірювань.

В Інституті географії НАН України 17 лютого у рамках діючої угоди про співпрацю відбувся спільний семінар з представниками Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

На технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету 20 лютого відбувся науково-практичний семінар «Екологічні виклики сучасного тваринництва».

Житомирський національний агроекологічний університет

Наукові конференції