17 листопада на базі кафедри суспільних наук ЖНАЕУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українські еліти у цивілізаційному розвитку Європи».

На конференцію зібралися провідні фахівці внз Житомира та міст України: Києва, Харкова, Умані, Острога та інших. Приємно, що кращі науковці ЖНАЕУ взяли активну участь в обговоренні актуальної проблематики щодо якості та конкретних рис українських еліт минулого та сучасності.

Конференцію відкрили ректор ЖНАЕУ, професор Скидан О.В. та доктор історичних наук, завідувач кафедри суспільних наук Мельничук І.А.

Згадано було багато імен кращих представників української політичної, економічної, наукової та інших еліт, зокрема і випускників ЖНАЕУ різних років. Були окреслені загальні тенденції розвитку України в межах єдиної Європи та конкретні умови, за яких українська наукова, інтелектуальна еліти здатні максимально сприяти її розвитку на цьому шляху.

Матеріали конференції