3 березня 2017 року згідно з  Наказом МОН України від 10 січня 2017 року № 26 успішно відбулася звітна кампанія наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік.

Було підведено підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік, зокрема виконання науково-дослідних робіт, що фінансувалися відповідно до тематичних планів наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладів та наукових  установ за рахунок коштів державного бюджету, отримання грантів на наукові дослідження і розробки, які виконувалися науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами. Звіт «Інформація про наукову та науково-технічну діяльності Житомирського національного ароекологічного університету за 2016 рік» затверджено Директором департаменту науково-технічного розвитку Чеберкусом Д. В.

Презентація ВНЗ відбувалася у формі круглого столу. Модератор: заступник міністра освіти і науки України Стріха М. В. У ході роботи круглого столу взяли участь: директор департаменту науково-технічного розвитку Чеберкус Д. В., заступник директора департаменту – начальник відділу розвитку науки у вищих навчальних закладів Сандига І. В., висококваліфіковані спеціалісти відділу розвитку науки у вищих навчальних закладах та 11 проректорів з наукової роботи вищих аграрних ВНЗ.

Успішно презентувала Житомирський національний агроекологічний університет проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, доктор сільськогосподарських наук, професор Романчук Людмила Донатівна.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання