3 березня 2017 року згідно з  Наказом МОН України від 10 січня 2017 року № 26 успішно відбулася звітна кампанія наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік.

Було підведено підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік, зокрема виконання науково-дослідних робіт, що фінансувалися відповідно до тематичних планів наукових досліджень та розробок вищих навчальних закладів та наукових  установ за рахунок коштів державного бюджету, отримання грантів на наукові дослідження і розробки, які виконувалися науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами та студентами. Звіт «Інформація про наукову та науково-технічну діяльності Житомирського національного ароекологічного університету за 2016 рік» затверджено Директором департаменту науково-технічного розвитку Чеберкусом Д. В.

Презентація ВНЗ відбувалася у формі круглого столу. Модератор: заступник міністра освіти і науки України Стріха М. В. У ході роботи круглого столу взяли участь: директор департаменту науково-технічного розвитку Чеберкус Д. В., заступник директора департаменту – начальник відділу розвитку науки у вищих навчальних закладів Сандига І. В., висококваліфіковані спеціалісти відділу розвитку науки у вищих навчальних закладах та 11 проректорів з наукової роботи вищих аграрних ВНЗ.

Успішно презентувала Житомирський національний агроекологічний університет проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, доктор сільськогосподарських наук, професор Романчук Людмила Донатівна.

PIКК

web прийом до аспірантури