29 лютого 2016 року згідно Наказу МОН України від 29 грудня 2015 року №1380 успішно відбулася звітна кампанія наукової та науково-технічної діяльності за 2015 рік.

Звіт «Інформація про наукову та науково технічну діяльності Житомирського національного ароекологічного університет за 2015 рік» затверджено Директором департаменту науково-технічного розвитку Чеберкусом Д.В.

Презентація ВНЗ відбувалася у формі круглого столу. Модератор: заступник міністра освіти і науки України Стріха М.В.  В ході роботи круглого столу прийняли участь: директор департаменту науково-технічного розвитку Чеберкус Д.В., заступник директора департаменту – начальник відділу розвитку науки у вищих навчальних закладів Сандига І. В., висококваліфіковані спеціалісти відділу розвитку науки у вищих навчальних закладах та 11 проректорів з наукової роботи вищих аграрних ВНЗ.

Успішно презентувала Житомирський національний агроекологічний університет проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, доктор сільськогосподарських наук, професор Романчук Людмила Донатівна.


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання