Кафедрою бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Житомирського національного агроекологічного університету 10 березня 2016 року було організовано зустріч з випускниками шкіл Новоград-Волинського  та Червоноармійського районів Житомирської області та Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. В рамках зустрічі презентовано спеціальність «Облік і оподаткування»,  обґрунтовано привабливість професії  та її затребуваність в сучасних умовах господарювання.  В дружній атмосфері спілкування  розкрито таємниці формування облікової інформації, яка є важливою для кожного підприємства.

Запрошено випускників здобути вищу освіту за такими спеціалізаціями «Облік, аудит та контроль в підприємництві», «Облік, аудит та контроль в державному управлінні», «Оподаткування, податковий облік, аудит та контроль», а також до участі в олімпіаді з економічної грамотності. Наголошено на унікальності підготовки випускника з фаху «Облік і оподаткування», що дозволить йому швидко адаптуватися до сучасних вимог ринку праці і влаштовуватися на високооплачувані посади

Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту