З-поміж багатьох гарних традицій у Житомирському національному агроекологічному університеті, 14 червня  на факультеті ветеринарної медицини відбулася зустріч випускників 2014, 2009, 2004, 1999,1994,1989 років.

«Друга п'ятниця червня, об 11 годині,   в календарі всіх випускників, викладачів та студентів випускних курсів   –  день зустрічі з молодістю, спогадами, друзями, наставниками, стінами рідного навчального закладу. Є своя традиція – зустріч кожного року.
І в другу п'ятницю червня   на факультет ветеринарної медицини ЖНАЕУ випускники їдуть зі всіх куточків України, із всіх куточків світу, з тих, куди закинула доля»,  – зауважив під час вітального слова декан Анатолій Ревунець.

Також присутніх привітали екс-декан факультету 1996–2011 років, доктор ветеринарних наук, професор Григорій Миколайович Калиновський,  куратори груп і випускники різних років.

Випускниця 1999 року Світлана Гресь, а нині начальник управління національного патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, вручила подяки за сумлінну працю  деканам Григорію Калиновському  та Анатолію Ревунцю.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету