Фахівці Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 20 листопада завітали до студентів ІІІ–ІV курсу  факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету та обговорили реформу державної служби та особливості комунікації в процесі юридичного консультування.

Виступаючи перед студентами, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк зазначив, що першим дієвим кроком у реформуванні державної служби стало прийняття Закону України «Про державну службу», завдяки якому українська державна служба почала адаптацію до європейських стандартів.

Студенти ЖНАЕУ дізналися про можливості, що виникли у ході імплементації законодавства про державну службу, Стратегію реформування державного управління України на 2016–2020 роки, структурні зміни у роботі міністерств, вимоги до претендентів на державну службу, веб-портал вакансій державної служби.

З метою надання якісної юридичної допомоги в системі юридичних клінік при закладах вищої освіти заступником начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Шабінська  розповіла про форми та методи юридичного інтерв'ювання та спілкування з громадянами під час надання їм безоплатної первинної правової допомоги.

Слухачі мали можливість ознайомитись із прийомами аттракції, вербальними та невербальними аспектами спілкування.

Директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль розкрив принцип адвокатської допомоги та його специфіку.

Також у процесі зустрічі із студентами детально обговорено алгоритм дій для отримання податкової знижки та перелік необхідних документів.

Окрім того, було проведено анкетування студентів  факультету екології і права ЖНАЕУ щодо якості вищої освіти.  На завершення заходу всі присутні отримали інформаційні видання Міністерства юстиції України.

Житомирський національний агроекологічний університет