Студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету 1 грудня мали можливість поспілкуватися із засновником компаній «Сити Профит», «Первый кабинет», «Orderoom», «Colombo Marketing», «SMO2027» Володимиром Піменовим.

 

Під час зустрічі він розповів про те, що чекають представники бізнесу від молодих співробітників – випускників навчальних закладів, як потрібно досягати обраних цілей у професійній сфері, де краще реалізуватися тощо.

Піменов також презентував топові підбірки спеціальностей, які наразі найбільш актуальні в країні й ті, які оплачуються найкраще. Він поділився порадами щодо того, як варто себе самоорганізовувати, презентувати майбутньому керівництву, які якості у собі розвивати.

Разом із присутніми гість обговорював принципи, що супроводжують навчання студентів у ВНЗ – про те, що подобається, а що ні, чого варто уникати, а на чому робити більший акцент. Крім цього, говорили і про те, які наразі компетенції і навики необхідні у бізнесі – чого хочуть і на що очікують від випускника. Думками могли поділитися і студенти, і викладачі ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет

Корисні посилання