Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан 24 вересня зустрівся із керівниками  Української асоціації молодих фермерів та «ОТР Банку».

Зокрема, вони обговорили  можливості   співпраці у напрямах фінансування та спів-фінансування спільних проектів УАМФ та ЖНАЕУ.

Разом з тим, йшлося про  впровадження програми фінансування та кредитування студентів Житомирського національного агроекологічного університету з метою покриття їх витрат на проходження стажування за кордоном (збори візових центрів, посольств та імміграційних служб, транспортні витрати тощо).

Нагадаємо, що  більше півтисячі   студентів ЖНАЕУ щорічно проходять  зарубіжну виробничу практику на підприємствах і  компаніях  у Німеччині, Данії, Нідерландах, США, Туреччині, Швейцарії, Болгарії та інших країнах.