11.05.2016 р. студенти факультету обліку та фінансів зустрічалися з директором департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Гаращуком Сергієм Петровичем. Тема зустрічі – «Місцеві фінанси та курс на децентралізацію». У ході розмови піднімалися питання проблемності  виконання міського бюджету за доходами й видатками. Студенти мали змогу розглянути сучасний стан міжбюджетних відносин, порівняти його з досвідом Європейських країн щодо врегулювання питань співпраці бюджетів різних управлінських рівнів.

У процесі діалогу майбутні фінансисти актуалізували сучасні погляди на ресурсно-індикативну концепцію крізь призму застосування технологій програмно-цільового методу, переосмислили переваги та визначили суб'єктивні недоліки щодо його подальшого застосування у плануванні на рівні міста.

Особливу цікавість викликали питання децентралізації, а саме трьох векторів її здійснення: передачі повноважень, передачі фінансових ресурсів, забезпечення контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування. Найбільше запитань виникало стосовно підпорядкування та умов фінансування закладів освіти і медицини, низки комунальних підприємств, порядку співпраці з органами Державного казначейства.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання