7 жовтня 2015 року в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася довгоочікувана зустріч з Бойком Анатолієм Леонідовичем, академіком НААН України, академіком АН ВШ України, випускником 1962 року.

Відомий в світі український вчений-вірусолог, еколог і біотехнолог, автор понад 500 наукових праць, низки патентів, авторських свідоцтв і винаходів, науковий консультант з питань вірусології в наукових центрах Угорщини, Польщі, В'єтнама, Росії, США, провів відкритий семінар за темою «Використання вірусів у біотехнологічних процесах та біобезпека», розповів про науковий доробок українських вірусологів, світові тенденції розвитку науки, патріотизм вчених високого духовного рівня,яким притаманні найглибші почуття із природних людських витоків.

Академік Бойко А. Л. з великою любов’ю і теплотою згадував своїх одногрупників та викладачів вишу, особливу атмосферу, яка панувала в навчальному закладі іще із статусом Інституту. У роздумах про традиції, єдність поколінь агроекологів надав настанови студентам зразка 2015 року.

 

Наш кореспондент узяв експрес-інтерв’ю у знаного гостя про враження від зустрічі з alma-mater. Зокрема академік Бойко А.Л. відзначив:

  • Сьогодні, озираючись на роки проведені у стінах цього навчального закладу, можу сміливо назвати їх одними із найкращих у своєму житті.Я поринув у приємні спогади, думками повернувся у юність, безтурботну і відповідальну, радісні студентські свята й буремний вир життя.
  • В Інституті я отримав сформований світогляд, системність мислення, вміння аналізувати, шукати нестандартні рішення. Навчання у виші відіграло важливу роль у формуванні моєї особистості.
  • Перебуваючи в Університеті я ознайомився з науковими лабораторіями, кафедрами, матеріально-технічною базою, розвитком соціальної інфраструктури, іншими досягненнями вишу і був вражений масштабністю проведеної розбудови та докладених зусиль по створенню умов для забезпечення навчально-виховного процесу.
  • Приємно усвідомлювати, що молодий і талановитий очільник Університету Скидан О. В., разом із колективом сповнений сумління розбудовувати конкурентну спроможність нашої alma-mater. Організаторський запал, перетворюючі результати проведеної роботи переконують, що майбутнє Університету в надійних руках. Сподіваюся, що успішна робота Скидана О.В. буде запорукою довіри багатотисячного колективу, який делегує йому право виправдати довіру багатьох поколінь випускників – бачити Університет з потенціалом європейського рівня.
  • Цілі покоління випускників доклали зусиль, щоб добрими справами і добрим словом плекати свій навчальний заклад. Щиро бажаю студентам і науково-педагогічному складу Університету зберігати і примножувати традиції та духовні цінності нашої alma-mater.

На закінчення нашої розмови Анатолій Леонідович пообіцяв у подальшому підтримувати ділові наукові зв’язки із Університетом, передавати свої знання молодим перспективним науковцям.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання