На території Житомирського національного агроекологічного університету завершують будівництво зоопарку, мешканцями якого будуть сільськогосподарські тварини. Облаштовують його на базі технологічного факультету (кафедра технології виробництва продукції тваринництва), –  йдеться на сайті Житомир-інфо.

Доцент кафедри Володимир Ткачук розповідає: ферма давно працює при університеті, вона необхідна для проведення практичних та лабораторних занять студентів, проте в закладі вирішили зробити її відкритою ще й для дітей.

«Основна мета – щоб студенти могли на практиці закріпити навички роботи з тим чи іншим видом сільськогосподарських тварин. У подальшому це є запорукою розвитку студента як високваліфікованого спеціаліста. Друга мета – пізнавальна. Щоб дітки, які до нас приходять, побачивши, доторкнувшись до тварин, відчули, як б’ється їх серце, дізналися про них більше. Це буде спонукати малечу до збереження генофонду тварин, щоб у дітей з’являлися почуття до тварин, розуміння», – каже Володимир Ткачук.

У мультифермі, відкритій для загалу, мешкатимуть четверо коней (двоє звичайних та стільки ж поні), кози зааненської і тоггенбурзької порід, велика рогата худоба, кури, голуби поштові та декоративні, фазани. Збираються завести також овець і кролів. У планах – організація екскурсій для дітей.

«Дітям шкільного віку це буде пізнавально. А ще це допоможе у подальшому визначатися зі своєю спеціальністю в житті – чи пов’язувати своє життя з тваринництвом, чи ні. Поки ми затверджуємо положення, завершуємо будівництво, за тижнів два-три, сподіваюся, будемо відкриті. Хоча вже і зараз до нас на ферму приходять на екскурсії школярі та дітки з таборів», – розповів Володимир Ткачук.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання