У 2020-ому році італійське місто Парма стане культурною столицею світу, – у цьому переконує Карло Девоті, який 22 жовтня завітав у Житомирський національний агроекологічний університет.

З ним зустрілися і поспілкувалися щодо напрямків майбутньої співпраці ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, начальник відділу міжнародного співробітництва Павло Поплавський.

Зокрема, Скидан розповів про майже столітню історію навчального закладу і презентував тематичне видання, яке видали до 95-річчя ЖНАЕУ. Крім цього,  гостю передали мед з пасіки агроуніверситету.

У свою чергу, Карло Девоті розповів про фестиваль, підготовка до якого вже триває. З-поміж іншого, там можна буде представити не лише культурне надбання і традиції свого регіону, але й  різноманітні продукти харчування на ярмарку, що триватиме протягом 10 днів.

Житомирський національний агроекологічний університет в особі ректора вже отримав запрошення взяти участь у цьому фестивалі. Більше того, за словами Девоті, можливість приєднатися до заходу мають по одному місту з кожної країни.

В Україні цю почесну представницьку місію отримує Житомир, адже з цим містом в італійця вже давно склалися дружні стосунки завдяки художнім керівникам академічного хореографічного ансамблю «Сонечко» – Тетяні та Михайлу Гузунам. Цей колектив уже виступав на Міжнародному фестивалі творчої молоді «La Via dei Concerti».

«На цьому фестивалі ви зможете представити власну експозицію, що охоплює різні сфери життя. Захід спрямований на молодь, тому інформація має бути цікавою і корисною. Таким чином, кожен показує щось своє – те, чим відомий і чим пишається, йде обмін між учасниками», – додав Карло Давоті.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання