Житомирський національний агроекологічний університет 2 вересня о 10 годині запрошує усіх на урочистий захід «День знань: ти перший» з нагоди початку нового навчального року, який проходитиме в літньому театрі «Ракушка» на території парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна.

У програмі – вітання студентів та викладацького колективу навчального закладу, виступи керівництва університету та поважних гостей, партнерів і друзів ЖНАЕУ, традиційна посвята  першокурсників, концертна програма, інше.

Нагадаємо, що на 8 факультетах  цього закладу вищої освіти навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей.  ЖНАЕУ – єдиний в державі аграрний заклад вищої освіти екологічного спрямування та єдиний в області національний заклад вищої освіти, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся. Тут готують фахівців за 27 спеціальностями, забезпечуючи умови для розвитку і професійного зростання.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури