На території літнього театру «Ракушка» у парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна   3 вересня з 10 години проходитимуть урочисті заходи з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Житомирського національного агроекологічного університету.

З нагоди свята на гостей, серед яких студенти та їх батьки, керівництво та викладачі ЖНАЕУ, представники влади, підприємці, чекають виступи духового оркестру та ансамблю барабанщиць, творчих колективів ЖНАЕУ та міста тощо.

Крім цього, о 9.20 заплановане відкриття «Екоскверу» біля Житомирського національного агроекологічного університету на  бульварі Старому. Проект реалізували у рамках Бюджету участі.

Студенти та колектив ЖНАЕУ після відкриття скверу пройдуть святковою колоною із символікою навчального закладу до «Ракушки».

PIКК

гиф економика конкурс