Житомирський національний агроекологічний університет є одним із найпопулярніших університетів в Україні за даними міжнародного рейтингу UniRank, проведеного у 2018 році

 

Зокрема, у цьому рейтингу  ЖНАЕУ зайняв 17 місце  серед вітчизняних університетів,   випередивши  регіональні та   аграрні заклади вищої освіти України.  Варто зазначити, що до рейтингу потрапили лише 171 з 326 українських  ЗВО.

UniRank – це провідна міжнародна довідкова та пошукова система у галузі вищої освіти з оглядами та рейтингом понад 13600 офіційно визнаних університетів та коледжів у 200 країнах світу.

Нагадаємо, що цьогоріч Житомирський національний агроекологічний університет став лідером ще двох авторитетних міжнародних рейтингів: у рейтингу найкращих світових репозитаріїв «TransparentRankingofRepositories» навчальний заклад посів 23 місце в державі серед вітчизняних та перше серед аграрних закладів вищої освіти і наукових установ України, а у міжнародному рейтингу «RankingWebofUniversities» ЖНАЕУ протягом останнього року  піднявся на 88 позицій і нині займає 34 місце серед українських ЗВО.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання