Житомирський національний агроекологічний університет є одним із найпопулярніших університетів в Україні за даними міжнародного рейтингу UniRank, проведеного у 2018 році

 

Зокрема, у цьому рейтингу  ЖНАЕУ зайняв 17 місце  серед вітчизняних університетів,   випередивши  регіональні та   аграрні заклади вищої освіти України.  Варто зазначити, що до рейтингу потрапили лише 171 з 326 українських  ЗВО.

UniRank – це провідна міжнародна довідкова та пошукова система у галузі вищої освіти з оглядами та рейтингом понад 13600 офіційно визнаних університетів та коледжів у 200 країнах світу.

Нагадаємо, що цьогоріч Житомирський національний агроекологічний університет став лідером ще двох авторитетних міжнародних рейтингів: у рейтингу найкращих світових репозитаріїв «TransparentRankingofRepositories» навчальний заклад посів 23 місце в державі серед вітчизняних та перше серед аграрних закладів вищої освіти і наукових установ України, а у міжнародному рейтингу «RankingWebofUniversities» ЖНАЕУ протягом останнього року  піднявся на 88 позицій і нині займає 34 місце серед українських ЗВО.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання