На базі Уманського національного університету садівництва  протягом 6–8 червня проходив ХХ Зліт студентських лідерів аграрної освіти, на який завітали і представники Житомирського національного агроекологічного університету.  

 Програмою заходу було передбачено проведення акцій, засідань дискусійних клубів, дебатів, екскурсій містом та на підприємства, лекцій на різні теми.  У рамках  зльоту  також відбувся фінал аграрно-політичних дебатів та конкурсу «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», концерт переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» та фестиваль «Тобі, Україно, моя пісня!»

ХХ Зліт студентських лідерів аграрної освіти  дав можливість студентам  обмінятися досвідом, обговорити дискусійні питання сьогодення, ознайомитися з діяльністю передових підприємств різних регіонів, ближче познайомитися та знайти нових друзів.

Під час дискусійних клубів   активна й освічена молодь ЖНАЕУ дискутувала з актуальних наразі питань аграрної сфери. Після тривалих і яскравих дискусій учасників нагородили дипломами та цінними подарунками.

 «Ці чудові дні були сповнені новими знайомствами, дружнім спілкуванням, високоінтелектуальними диспутами та яскравими подіями. А ще вони стали беззаперечним свідченням високого рівня розвитку вітчизняної аграрної освіти, адже результати, що продемонструвала студентська молодь під час наукових заходів, дійсно вражають глибокими пізнаннями та прогресивними поглядами. Проте серед високоінтелектуальних наукових заходів у знайшлося місце і для добра та милосердя. Так, студентські лідери з Об’єднаної ради студентського самоврядування взяли участь в акції «Подаруй дитині радість», під час якої завітали до Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань», – діляться студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Корисні посилання