У рамках престуру «Інноваційні реформи для розвитку територій Житомирщини» журналісти із 13 регіонів країни  могли дізнатися про цікаві громадські та приватні ініціативи, що впливають на якість життя людей та громад.

 

Зокрема, представники ЗМІ відвідали і Житомирський національний агроекологічний університет, де наразі відкрили інжинірингову школу «Noosphere Engineering School» і готуються до презентації регіонального космічного центру «Полісся».

Про це гостям розповів проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук. Він зауважив, що кілька місяців тому на території ЖНАЕУ встановили  станцію для прийому інформації з космічних апаратів. Крім цього, Житомирська обласна рада 12 листопада схвалила Концепцію створення регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». Діяльність кластера забезпечить отримання позитивних соціально-економічних та екологічних ефектів від поєднання технологічних, науково-освітніх та культурних інновацій з прикладним використанням космічних технологій в розвитку регіону". Саме Житомирський національний агроекологічний університет спільно з Музеєм космонавтики ім. С. Корольова виступили з ініціативою створення відповідного кластера. 

Також у ЖНАЕУ оприлюднили концепцію пілотної моделі управління регіоном на платформі космічних та геоінформаційних систем, над якою працювали близько 9 місяців. 

Нагадаємо, що на початку року в Житомирському національному агроекологічному університеті   вперше  відбувся  форум  «Космічні технології для агробізнесу», а у червні – масштабний Національний форум «Корольов. Космос. Житомир».  Також керівництво та співробітники ЖНАЕУ беруть участь у  тематичних заходах, виставках по всій країні, налагоджують співробітництво з різними підприємствами й установами. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання