Житомирський національний агроекологічний університет успішно провів акредитацію спеціальностей ""Економіка", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Водні біоресурси та аквакультура". Про це повідомляє ректор Олег Скидан.

Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-а спеціальностями у 14-и галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні.

Разом з тим, протягом останніх років ЖНАЕУ суттєво покращив свої показники у  вітчизняних та світових рейтингах, продовжує налагоджувати співпрацю із підприємствами і компаніями, посилює міжнародні зв’язки,  зміцнює матеріально-технічну базу, підтримує різноманітні проекти та акції. Все це заради одного – аби створити для студентів максимально комфортні  умови  для навчання, розвитку і професійного зростання.

На 8 факультетах  навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей.  Це єдиний в державі аграрний заклад вищої освіти екологічного спрямування та єдиний в області національний заклад вищої освіти, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся.

Усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії в Житомирському національному агроекологічному університеті можна знайти на офіційному сайті – http://znau.edu.ua, розділ «Вступнику», а також у приймальній комісії за телефонами: (0412) 22-75-19, (063) 108-78-60, (097) 753-49-43.

Житомирський національний агроекологічний університет