У селищі Довбиш на Житомирщині 15 березня на базі школи проходила регіональна конференція «Управління освітою на місцях в умовах децентралізації» у рамках спільної Стратегії впровадження ефективного управління освітою в громадах – «Нова школа в нових громадах».

Організатор заходу – Житомирський відокремлений підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування  при експертній підтримці шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та регіональної команди освітян Житомирської області.

У рамках конференції, участь в якій взяв і представник Житомирського національного агроекологічного університету – декан факультету економіки та менеджменту Олександр Опалов – відбувся обмін знаннями, кращим досвідом щодо розвитку освітянської галузі та ефективного управління освітою за нових умов – коли організацією освітнього процесу опікуються об’єднані територіальні громади.

Викладач ЖНАЕУ розповів детально про єдиний в регіоні аграрний ВНЗ, факультети та спеціальності, можливості для вступників, перспективи для випускників, презентував «Довідник абітурієнта», а також нагадав про співпрацю навчального закладу із Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування у напрямку працевлаштування і стажування студентів в ОТГ. Також він  зауважив, що кілька місяців тому Житомирський національний агроекологічний університет підписав Меморандум про співпрацю із Баранівською міською ОТГ. Цим документом передбачається проведення спільних заходів та інформаційно-роз’яснювальної роботи, розробка  і втілення навчальних, наукових, інформаційних програм й курсів,  реалізація проектів,  взаємовигідне співробітництво у різних сферах.

Нагадаємо, що протягом 17–18 березня на базі ЖНАЕУ проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.